2733
2734
عنوان

قرص فلوردوخریدم لاغرشم😓😓

197 بازدید | 17 پست

تونی نی سایت یه خانمی گفتن باقرص فلوردولاغرشده منم توقرنطینه از۷۰رسیدم به ۸۰😭نمیدونم چم شده خیلی اشتهام بازشده 😖تاگرسنه میشم حالم بدمیشه مشکل معده هم دارم 😔حالااین قرص وگرفتم۷۵وقتی پلومش وبازکردم نوشته بود۶۶تومن🤬کسی خورده تاحالا؟

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

میشه اگر نتیجع دیدی ب منم بگی؟ 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبجی عوارض داره صرفا بخاطر لاغری یا چاقی کبد و طحالِ خودتون رو نابود نکنید

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
2728
آبجی عوارض داره صرفا بخاطر لاغری یا چاقی کبد و طحالِ خودتون رو نابود نکنید

آخه روش نوشته عوارض نداره ودیده نشده برای معده هم خوبه 

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

این قرصا خطرناکن ، دوستان تاپیک لاغری  با ورزش و رژیم غذایی زدن ، شرکت کنید ، طب سنتی برید مزاجتون رو شناسایی کنن ، از راه های سالم به هدفتون برسید ، این قرصا عوارض دارن ، به کلیه ها و... آسیب میزنن

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋
ب منم بگو.من يكي بم معرفي كردن بدردم نخورد

یه خانمی تونی نی سایت گفتن بدون رژیم لاغرشدن

2738
2706