2733
2734

من میدونم جادو و جن و ... هست و تو قران هم هست

اما نمیدونستم ادمای بیکاری هستن ک استفاده میکنن

تااینکه توی ی تاپیک دیدم زندگیشو طلسم کردن داره میپاشه

واقعا هست از این چیزا؟! تاحالا طلسمتون کردن؟ چطور باطلش کردین؟ 

من الان یکساله همش حال روحیم بده عصبی و بداخلاق شدم و بد عنق و بی انگیزه دکترگفت افسردگی حاد داری

دنبال بهانه ام ب شوهرم بپرم 

باهمع سر جنگ دارم قبلا معروف بودم ب خوش اخلاقی یکساله اینطور شدم ینی ممکنه منم طلسم شده باشم؟ 

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 
افسردگی داری طلسم چیه بابا

اخه دختره علائم شوهرشو گفت کپپپ من بود😐😂

۲۸ شهریور ۹۹ روز انقطاعه! این روزمن گریه انقطاع کردم ...این روز روزیه ک تموم شد برای من این دنیا! از حالا فقط میجنگم برای شهادت میجنگم برای بندگی میجنگم برای عاقبت بخیری ! برام خیلی دعا کنید... بهم یاد آوری کنید... توروخدا اگر دیدین تاپیکی گذاشتم ک فرق داره با راهم فرق داره با اهدافم بهم گوشزد کنید! بهم یاداوری کنید ک از امروز قراره فقط سربازی کنم‌! برام خیلی دعا کنید حال امروزم خیلی خوشه دعا کنید ک از دستش ندم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
این تغییر خلق و خو یا از‌کمبود آهن و‌ ویتامینه یا یه چیزی که توی زندگی باعث نارضایتی شده اونا رو رفع ...

کمخونی شدددیییییید دارم 

تو زندگیم اما مشکلی ندارم البته این چند وقته رفتار من مشکلساز شده

نه برو اخلاقتو درس کن  جن و پری رو بهونه نکن  

😂😂😂😂😂😂عالی بود 

شاید اونم افسردگی داشته

احتمالا

من به دعا و جادو جمبل هیچ اعتقادی ندارم ولی هزاران بار دیدم که واقعا اثر کردن ولی خوب اگه اینا واقعی باشن خدای من از همشون قوی تره.اینیم که میگین ناراحتین و میخاین به همسرتون بپرین فقط و فقط طرز فکرتونه که خراب شده حالا به هر دلیلی میتونه باشه از جمله دغدغه های روزمرتون و مشکلاتتون فقط به یه جیزی فکر کنید و اخلاقتون رو درست کنید اینکه تنها یار و پشتیبان همیشگی تون همسرتونه فقط و فقط اونه که میتونه حتی وقتی گند زدین و بازم مقصرین پشتتون باشه و لاغیر پس خوب هواشو داشته باشین.اخلاقتون رو هم واقعا درس کنید بزارید فردایی که دور از جونتون بعد یه عمر زندگی با عزت رفتید زیر خاک یکی گریه کنه و دل خوشی داشته باشه و بگه خدابیامرزتش نخ اینکه همه دعواها و بداخلاقی هاتون رو یادشون بیاد

کمخونی شدددیییییید دارم  تو زندگیم اما مشکلی ندارم البته این چند وقته رفتار من مشکلساز شده

دلیلش همینه درمانش کن خوب میشی منم کمخونی شدید داشتم کلا بی حوصله بد اخلاق و خواب آلود بودم

She is everything I ever wanted.... 
2706