2733
2739
عنوان

دلم لازانیامیخواد⁦☹️⁩😋

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 76 پست
دست بزن روی عنوان تاپیک و فشارش بده، بعد کپیش کن و به جایی که میخوای بفرستی پیست کن

مرسی گلم خیر ببینی😘😘

بازآ بازآ هرآنچه هستی بازآ💖💖گر کافر وگبر وبت پرستی بازآ / این دَرگه ما درگه نومیدی نیست💖💖صد بار اگرتوبه شکستی باز آ😥😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم خیر ببینی😘😘

خواهش گلم

نگی برات گزارش بزننا تعلیق میشی💔

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2731
چجوریه دستورشو بگو لطفا

مرغ سرخ میکنم بعدپیاز نگینی خورد شده سره میکنم عدس هم میزاریم بپزه البته یه بار ابشو میریزم دور بازم میزارم بپزه اخراکه عدس پخته و ابش خشک میشه مرغ و پیازم میریزم تو عدسا نمک و فلفل و زرچوبه هم اضافه میکنیم رب انار میریزم اندازه رب انار دل بخواهی اگه زیاد دوست داری زیاد بریز اگه نه کم من ترش دوس دارم یکم ابلیمو هم میریزم ما تو روستامون یه نوع گیاه هست اسمش گشنیز وحشی عطرش عالیه عاشقشم یعنی یکمم از اون میریزم توش یه حبه سیر هم بزنی بهش عالی میشه بعد که اب اون موادمون کامل خشک شد و به خورد مواد رفت زیشو خاموش میکنیم بعد برنج ابکش میکنیم بعد نصفشو جدا میکنیم بهش زعفرون میزنیم تو قابلمه روغن میریزیم میذاریم داغ که شد اول برنج زعفرانی میریزم بعد وسطش مرغ و عدس اینارو بعد از روش برنج سفید میزاریم دم بکشه نوش جان 😊ما که عاشقشیم اگه قلق پختش دستت بیاد نمیدونی ازش دل بکنی 

2738
کی پول داره ک دیگ خورشت خلال درست کنه🤕🤕

آره واقعا یه کیلوگوشت میخواد با خلال گرووون وزرشک و....

یه خورشت خلال بالای ۲۰۰تومن آب میخوره 

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
مرغ سرخ میکنم بعدپیاز نگینی خورد شده سره میکنم عدس هم میزاریم بپزه البته یه بار ابشو میریزم دور بازم ...

ممنون که زحمت تایپشو کشیدید بپزم ببینم خوشمون میاد به منو اضافه کنم یه تنوعی بشه.

چراااا؟؟؟

اگه تاپیکارو بدی گزارش بزنن برات تعلیقت‌میکنن 

نمیدونم قانون جدیده سایته

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
جات خالی من یه ساعت پیش یه سینی بزرگ پختم خوردم

اوووووففف نوش جونت منم شاید امروز بپزم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706