2733
2739
عنوان

خانوما حالم بده چیکار کنم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 56 پست
ای کاش خدا قلب تمام بنده هاشو چنان از عشق خودش لبریز کنه که ذره ای ترس از دست دادن کسی رو نداشته باش ...

ممنون حرفت خیلی قشنگ بود 

واسم دعا کن حالم خوب بشه

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرگ حقه اینو بپزیر... خوب میشی

ممنون ازت روک گوییت

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
اولا که خیلی غیرطبیعی نیست،دوما حتما مولتی مینرال بخوربعد صبحونه ودرهفته یدونه قرص ویتامین دی، بعدش ...

آره کل 24 ساعت کنار خودمه تمام تلاش و انرژیمو دارم واسش میذارم ک مادر خوبی باشم خیلیییییی بهش وابستم 

2731
خب تلفنی از روانشناس کمک بگیر  نه هر روانشناسی که فقط پول بچاپه.

دعا کن واسم لطفا حالم خوب بشه

ببین این کارت بچه رو داغون میکنه ها درمان کن خودت رو خیالت هم راحت خودت دخترت و عروس میکنی اما یه ما ...

آره رفته بهداشت سر و صدا ک شما چرا به زن من گفتی افسردس و.... 

بچه ها گفتن خودتو سرگرم کن ریتم کاموا گرفتم براش شالگردن بافتم بعد کلاه الانم تو فکر اینم چیزای دیگ ...

ببین قادر مطلق خداس تا اون نخواد برگم از درخت نمیفته

پس فقط ازخودش بخواه دلتو اروم کنه.دعای نور بخون.دعای سلامتی امام زمان بعدم دیگه به هیچ چی جز دیدن خوشیای زندگیت فک نکن فقط شکرگذاری کن بخاطر داشتن دخترت.اینو کسی بهت میگه که کلی از موهای سرش بخاطر همین فکرا سفید شده اونم تو چند ماه

اما الان دیگه سپردم دست خودش و حالم خوبه شکر خدا

2740
😞متاسفم چند سالته ان شا.. چن تا دختر بیار همدمت باشن

21 سالمه... 

دخترمم 14 ماهشه 

اگه قابل باشم چشم

ممنون ☺️

دعا کن واسم لطفا حالم خوب بشه

اگه مادر شوهر خوبی داری یکم واسه نکهداری بچه ازش کمک بگیر. تا یکم استراحت کنی و شده نیم ساعت در هفته بچه رو پیششون بذاری که خودت هم وابستگی‌ ات زو کمی عادی کنی

ببین قادر مطلق خداس تا اون نخواد برگم از درخت نمیفته پس فقط ازخودش بخواه دلتو اروم کنه.دعای نور بخو ...

خداروشکر انشالله همیشه خوب باشید.... 

دعای نور تو کدوم کتابه؟؟؟ 

آره اونو ک شک ندارم ک خدا همیشه کنار بنده هاشه و تا نخواد هیچ اتفاقی نمیفته ولی این حس مضخرف داره خودمم اذیت میکنه

آره کل 24 ساعت کنار خودمه تمام تلاش و انرژیمو دارم واسش میذارم ک مادر خوبی باشم خیلیییییی بهش وابستم ...

درسته تا حدود ۳سالگی مادروبچه خیلی وابسته بهم هستن ،

انشالله که سلامت باشید ،🌹🌹🌹

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
آره کل 24 ساعت کنار خودمه تمام تلاش و انرژیمو دارم واسش میذارم ک مادر خوبی باشم خیلیییییی بهش وابستم ...

توی دوران شیردهی طبیعیه این وابستگی،ان شاءالله بعد از اینکه از شیر بگیریش وابستگیت کمتر میشه،بچه بعدی رو هم که بیاری دیگه کلا از شر این مسئله راحت میشی!ضمنا یاد بگیر خودت رو تماما وقف آدما نکنی حتی دخترت چون مطمئن باش جوابی که لایقش هستی رو ازشون نمیگیری عزیزم و این خیلی عذابت میده خیلی بیشتر از عذابی که الان داری میکشی

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
14 ماه پیش  این دمنوشا واسه شیرم بد نیس؟؟؟

منم همش تواین فکرام بااین تفاوت من همش مریضم همش توراه دکترم الانم ازحال بدم بیدارشدم نمیتونم بخوابم😔دیگه خسته شدم میگم خدایابخاطردخترمم که شده لااقل انقدبزرگش کنم که لااقل خودشوبشانسه دروغ چرامیترسم من این همه سختی که کشیدم تاحالا براخونه دارشدنمون واخلاق همسرم من بمیرم ویکی دیگه بیادروزندگی من خیلی میترسم

🌹میشه برای تکمیل شدن هرچه زودترخونمون وخوب شدنم وتموم شدن این دردم  صلوات مهمونم کنید خداخیراخرت ودنیاروبهتون بده وهرچی ازخدامیخوایدبهتون بده 😍💓🌹  باجماعتی طرفیم که اگر براش کفش سم دارطراحی کنن بهش بر نمیخوره تازه با افتخار هم میپوشه. .اما اگه بهش بگی خدا برات حجابوطراحی کرده تاشان زنانه ات حفظ بشه سریع آزادی وحق انتخابش زیر سوال میره 😂دلم میخواد هرچی دوس دارم بنویسم 😂چهاردیواری اختیاری 😂خدایا جوانمرد کیه 😯چرا ازهمه جاباخبره😐چرانمیتونیم اسم کاربریمونو تغییر بدیمکاش اینستاگرام نابودبشه ترامپ اخراج بشه مرگ بر آمریکا و اسرائیل و انگلیس داعش حیوونه درنده چراهمه تونی نی سایت خوبن وجاریاشون بد چرا تلویزیون فیلمای کره ای پخش نمیکنه چرا آسمون ابیه چرا اینو تاآخرمیخونی مگه بیکاری😃😂😂😂 اینایی که توتاپیکا توهین میکنن بی ادب ان اگه خودم تویه تاپیک عصبی شدم رگ غیرتم زده بالا اما واسه شما خوب نیست 😡خواهرشوهرای نوجوون زبون درازن اصلا خواهرشوهرا ازدم خسیسن 😕😲همیشه حق باعروسه البته عروس مادرشوهرم 😂همیشه ظالم خواهرشوهره البته خواهرشوهری که عروس ماباشیم 😂چقد همسایه هافضولن 😬انگار کارآگاه تشریف دارن 😬چراخواهر شوهربایداینقدر خسیس باشه 😷بلانسبت بعضی توتاپیکا ازبس فحش میدن آدم یادهاپومیفته😂😂😂😂هرکی اینوخوند انتقاد کرد به اون ربطی نداره دلم میخاد هرکی تایید کرد خوشگله ازبعضی کاربرابدم میاد😁میدونی چرا چون بیتربیتن😷فحش میدن اما من فحشم بدم بخاطرتعصب روبعضی ازشماهاس😂😂اونهایی که به بقیه میگن نمکدون خودشون میرغضب ان 😂😂😂باچنتا شون برخوردداشتم چطوری فلانی میرغضب 😨😲به شماها چه آسمون قرمزه خورشید سبزه بتوچه چشمام مال خودمه فضووووول خانمای مارپلیییییی 😂ولگردای نی نی سایت 😎😎😎😎بعضیا توسایت ادای ناظمارودرمیارن چطورین میرغضبااینهایی که هی ادای روشنفکری درمیارن ومیگن مامسلمون نیستیم مسلمون هم شمانیست اسلام هم منتظر شمانیست خدابه شمانیازی نداره باکلاساااا😂فرت فرت غلط املایی نگیرید بیکارا😜کارآگاه بازی درمیاریدانتقادپذیرم اما چرت وپرت پذیر نیستم😂😂وقتی مرداروتونی نیسایت میبینم یاد زنای سرکوچه میفتم که انگارمجبورن سرکوچه بشینن😂😂😂
2706