2733
2739
عنوان

خانوما حالم بده چیکار کنم😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 56 پست
از روانشناس کمک بگیر به هر قیمتی شده خودت رو در مان کن دور از جونت مادر مرده بهتر از  ادر افسرد ...

وقتی با دخترم تنها هستیم خیلی شاد و پر انرژی هستم ولی وقتی شوهرم میاد یا پدر شوهرم انگار یه عالمه غم ریخته تو دلم

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
باید چیکار کنم تا دوباره روحیه پیدا کنم

اول باید آزمایش بدی کم خونی نداشته باشی بعدشم خیلی خودتو خسته نکن به جسمت برس به تفریحت برس البته اگه میشه هر کاری خوشحالت میکنه بکن بگو مامانت بیاد پیشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه ی ما گاهی اینجور فکرا میاد توذهنمون منم بعضی وقتا میشینم برا خودم عزاداری میکنم اگه بمیرم پسرم ...

دقیقا منم همین فکرا رو دارم دقیقا همیناست ک بدجور عذاب میبینم مخصوصا وقتی چشمم به دخترم میفته دوست دارم بغلش کنم و گریه کنم ولی یه بار اینجوری کردم طفلک خیلی ترسید و اونم گریه میکرد 😔😔😔😔😔

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2728

ای کاش خدا قلب تمام بنده هاشو چنان از عشق خودش لبریز کنه که ذره ای ترس از دست دادن کسی رو نداشته باشیم!این فکرا چیه قربونت برم؟اصلا بعد از مرگ این چیزا برات مهم نیست!الهی خدارو از دست ندی چون بعد از مرگ فقط اونه که باهاته!بعدشم عمر دست خداست شما از کجا میدونی زودتر میری اصلا؟میدونم که این یکی سخت تره ولی منظورم اینه که هیچکس از آینده خبر نداره،پس غصه چیزی رو نخور که معلوم نیست پیش بیاد یا نه!فکرای قشنگ داشته باش تا یک همسر و مادر شاد باشی نه افسرده و نا امید

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
بیشتر آقایون نمیتونن درک کنن.چند وقته زایمان کردی؟ باید خودت همت کنی خودتو نجات بدی.از عطاریم میتونی ...

14 ماه پیش 

این دمنوشا واسه شیرم بد نیس؟؟؟ 

14 ماه پیش  این دمنوشا واسه شیرم بد نیس؟؟؟

آهان شیر میدی.بعضیاشون نه.مثل بادرنجبویه .عطاری خودش میدونه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2738
باید چیکار کنم تا دوباره روحیه پیدا کنم

اولا که خیلی غیرطبیعی نیست،دوما حتما مولتی مینرال بخوربعد صبحونه ودرهفته یدونه قرص ویتامین دی،

بعدشم معلومه زیادی داری ازخودت مایع میذاری واسه دخترو...ومعلومه خب دوستشون داری وابستگی شدید، ترست واسه همینه ،ولی خودت داری باهمین فکرمخرب تاثیرمیذاری رو زندگیت،شادباش ولذت ببرکه کنارهمید،خداروبیشتریاد کن وبهش ایمان داشته باش تادلت قوی بشه وفکرای منفی برن پی کارشون

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
دقیقا منم همین فکرا رو دارم دقیقا همیناست ک بدجور عذاب میبینم مخصوصا وقتی چشمم به دخترم میفته دوست د ...

ببین این کارت بچه رو داغون میکنه ها درمان کن خودت رو خیالت هم راحت خودت دخترت و عروس میکنی اما یه مادر شاداب باش ویعنی وی شوهرت واسه وی المشنکه کرد؟

اگه تازه زایمان کردین بخاطر همینه یا باید برین روان شناس یا همینطورکه قبلاگفتن خودتون سرگرم کنین و ق ...

بچه ها گفتن خودتو سرگرم کن ریتم کاموا گرفتم براش شالگردن بافتم بعد کلاه الانم تو فکر اینم چیزای دیگ یاد بگیرم و واسش ببافم حتی واسه سیسمونیش!!! 

ولی بعدش باز یه ترس بزرگ میاد تو دلم ک یعنی میشه عروس شدن خانوم شدن مادر شدن موفق شدنش رو ببینم

یه سایت هست 09640.ir   اونجا مشاور داره نمیخواد جایی بری رایگانم هست بهت مشاوره میده یا ۱۴ ...

ممنون ☺️

اول باید آزمایش بدی کم خونی نداشته باشی بعدشم خیلی خودتو خسته نکن به جسمت برس به تفریحت برس البته اگ ...

آخه خودمم مامان ندارم واسه همین نگران دخترمم هستم😔😔😔😔

چرا مگه چکارت میکنن

هیچی ولی انگار وقتی هستن از همه چیشون بدم میاد قبلا یه سری حرفا و رفتارا کردن اونا باعث شده بهشون سرد بشم

2706