2733
2739
عنوان

اولین باری که عشقتونو دیدین بیاین تعریف کنید 😄🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 1935 بازدید | 158 پست
قابل احترامی و عاقل👍🌻🌻 همسر خودت چجور ادمیه.؟دوسش داری؟باهات خوبه؟

ممنون چون خودم سختی کشیدم میدونم ک نیاید باعث سختی کسی بشم.خدا بخاد بقول خودش حتی شده ی روز قبل مرگمون برای هم میشیم

شوهرم بدنیس ولی خب خیلی اوکی هم نیس ولی میسازم دیگه بخاطر پسرم.خیلی صبورم امیدوارم ی روز جواب صبوریمو بده

❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهم میگف عقد کردی امیدوارم خوشبخت شی ولی ارزومه حتی شده ی روز قبل مرگم برای من بشی 

باتمام وجودم معنی تک تک حرفاتومیفهمم منم عشقموازدست دادم‌نخواست نشد نزاشتن هنوزم توحسرت یباروایستادن کنارش گرفتن دستشم من باامید عشق صبحش رفتم براش کادوتولدش بخرم اون داشت برنامه میچید خداحافطی کنه بره😔 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2728
ممنون چون خودم سختی کشیدم میدونم ک نیاید باعث سختی کسی بشم.خدا بخاد بقول خودش حتی شده ی روز قبل مرگم ...

ایشالله هرچی که صلاحته عزیزم.خداکنه یا مهرش تو دلت کمرنگ شه و مهر همسرت پر رنگ.یا خدا به صبرت اضافه کنه .نمیدونم داستان عاشقیتو ولی من اعتقاد دارم وقتی یه چیزی رو هرچی براش سعی میکنیم نمیشه حتما بهتر همونه که نشه.یا وقتی برای یه خاسته خیلی دعا میکنم و نمیشه بعدا بارها بهم ثابت شده که صلاح نبوده .خدا خیییییبییلی بزرگه حواسش انشالله به من و شما هم هس.بلاخره یه جوری خودش خوبشو برامون رقم میزنه

باتمام وجودم معنی تک تک حرفاتومیفهمم منم عشقموازدست دادم‌نخواست نشد نزاشتن هنوزم توحسرت یباروایستادن ...

سخته خیلی دردناکه وقتی فک کنی ب اون همه رویا ک باهم داشتین ب اینکه الان جای من یک زن دیگه کنارشه ک هم نام منه ولی من نیستم اینکه خاطرات دیونت کنه سخته بخایش و نباشه بخادت و نباشی سخته سخت

❤❤❤
ایشالله هرچی که صلاحته عزیزم.خداکنه یا مهرش تو دلت کمرنگ شه و مهر همسرت پر رنگ.یا خدا به صبرت اضافه ...

دعام کن حسرت ب دل نرم

لعنتی اگر بد دنیاهم باشه بازم عاشق ک باشی دوسداری کنارت باشه تو اگر بدونی قصه ی منو الان پا ب پام اشک میریزی اون واقعا خوب بود ی مرد واقعی 

❤❤❤

[QUOTE=157273887]سخته خیلی دردناکه وقتی فک کنی ب اون همه رویا ک باهم داشتین ب اینکه الان جای من یک زن دیگه کنارشه ک ه ...[/QU

اره خیلی سخته به اون همه رویا حرفایی باهم زدی کنارهم بودن و..به اینکه الان بودچی میشیدبه این کی چی دید که نخواست ومن نداشتم رفت وازهمع ایناسخت ترهروز ببینیش نتونی سمتش بری نگاهش کنی میدونی هست ولی نه برای تو

2740
امیدوارم هیج دلی جایی که قسمتش نیست نرهه 

اره واقعا ولی من ب قسمت اعتقاد ندارم...اگر دخالت و برهم زنی دایی من نبود الان منو عشقم باهم بودیم گاهی دخالت باعث تغییر سرنوشت ادما میشه 

❤❤❤
اره واقعا ولی من ب قسمت اعتقاد ندارم...اگر دخالت و برهم زنی دایی من نبود الان منو عشقم باهم بودیم گا ...

موافقم باهات منم معتقدم عشق یه شانسه وبعداون جواب تمام دوست دارم های من شدمرسی دیگه نمیخوام درگیریکی دیگه بشم