2733
2739
عنوان

واکسن

132 بازدید | 18 پست

باسلام 

من واکسن دخترمو نزده بودم یکسالگی امروز بردم درمانگاه زدن تو سن دوسالو نیمی به دوتا دستاش حالا جای واکسن تورم و درد داره چکار کنممم

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نگفتن روز اول یخ بذاری فرداش کیسه آبگرم؟!

چرا ولی ورم داره

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....
2738
یه چی گرم کن بزار روش   چون همه اینطورن حتی بزرگا هم وقتی واکسن میزنند یا درد میگیره یا تب میک ...

طبیعیه

منم چند وقت پیش واکسن زدم نمیتونستم رو دستم بخوابم.خیلی درد داشت و سنگین شده بود دستم.بعد سه روز خوب شد منن تنبلیم میومد نه یخ گذاشتم نه حوله گرم

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
منم چند وقت پیش واکسن زدم نمیتونستم رو دستم بخوابم.خیلی درد داشت و سنگین شده بود دستم.بعد سه روز خوب ...

خداروشکر 

با سلام

از کمپرس سرد و ژل بی حس کننده مخصوص استفاده کنید

بعد از ۶ تا ۱۲ ساعت حوله گرم روی محل واکسن قرار بدین

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
خداروشکر 

انشالله کوچولوی شما هم این چند روزو به راحتی پشت سر میگذارن

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
با سلام از کمپرس سرد و ژل بی حس کننده مخصوص استفاده کنید بعد از ۶ تا ۱۲ ساعت از حوله گرم روی محل و ...

ورمش عادیه

2706