2733
2739

امروز صابخونه زنگ زد گفت باید بلند شین تمدید نمیکنم امسال. 

شوهرمم دستش خیلی خالیه یه نگهبان ساده ی یه شرکته 

رهنمون خیلی کمه باباش هم از کار افتادست هیشکی هیچوقت نتونست کمکش کنه 

چند بارم خانواده ها دعواها مون رو فهمیدن.

الان 4 ساله مستاجریم هنوزم بچه نداریم اوضاع اجاره خونه خیلی بد شده. 

باورم نمیشه به بابام گفتم ما که اون ور رو نداریم تو یکم کمکمون کن 

گفت میخواستی با یه آسمون جل ازدواج نکنی و هر چی زودتر طلاق بگیری به نفعته.

یکم ناراحت شدم که بابام فقط واسه شرایط مالی اینو گغت. خب همسرمم گناه داره. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آفرین که همسرتو واسه خودش دوست داری و پشتشی😇امیدوارم خدا غرق برکت ونعمت کنه شمارو

آخه چه گناهی کرده که باباش نداشته کمکش کنه چه گناهی کرده دستش خالیه اما اومده جلو با هم زندگی کنیم بابام همش بهم میگه امشب جدا بشی فردا به نفعته. 

بهش بگو پدرجان طلاق نمیگیرم ولی به پدرتون بگین به جااینکه به شما بگه طلاق بگیر خودش بیاد از نظر مالی به شما کمک کنه اصلاً چیز بدی نیس که گاهی وقتا والدین از نظر اقتصادی به بچه ها کمک کنن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738
اگه میتونی وام بگیر طلا بفروش وسیله عای غیر ضروری خونتونو بفروش برو یه شهر کوچیک تر 

دورم پر قسط وامه واسه اندکی رهنی واسه ماشین. 

آخه چه گناهی کرده که باباش نداشته کمکش کنه چه گناهی کرده دستش خالیه اما اومده جلو با هم زندگی کنیم ب ...

خدا کمکت کنه

باباتمدفکر میکنه داره خیرو صلاحت رو‌ در نظر میگیره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
بهش بگو پدرجان طلاق نمیگیرم ولی به پدرتون بگین به جااینکه به شما بگه طلاق بگیر خودش بیاد از نظر مالی ...

واسه دوماد زورش میاره. میگه اینم خیلی آسمون جله. خیلی برام طلا نخریدن عروسی نگرفتن کاری نکردن بابام میگه تو با این آینده ای نداری. 

واسه دوماد زورش میاره. میگه اینم خیلی آسمون جله. خیلی برام طلا نخریدن عروسی نگرفتن کاری نکردن بابام ...

ولی الان شرایط اینجوره که باید به خاطر دخترش فداکار باشه و کمک کنه

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706