2733
2739
عنوان

😭😭😭😭خدایا آخه کرونا تموم نشده این یکی دیگه از کجا اومد

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 104 پست
حتی با جوشوندن هم ازبین نمیره یعنی؟؟؟؟ من سر کرونا چندین ماهه اب نیجوشونم میزارم یخچال یعنی تتثیر ن ...

عزیزم اصلا لازم نیس همچین کاری بکنی

کرونا از راه اب اشامیدنی لوله کشی که منتقل نمشه

چرا الکی به خودتون سختی میدین؟

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😐😐😐چی بگم اگه جوشوندنی بود آبای ایالت های آمریکارو قطع نمیکردن

ببین واقعا داری الکی به کاربرها استرس میدی

یه منبع ابی توی اون سر دنیا الودگی انگلی پیدا کرده، شما اینجا الکی جو میدی و استرس میدی به مردم

گناه داره این کارها بخدا

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
2738
لطفابااین اوضال مملکت وکرونابااینجورچیزاوشایعات رواعصاب مردم راه نرو

باز میگی شایعه؟مگه من از خودم درآوردم میگم خودم دارم از ترس میمیرم از وقتی خبرو خوندم خب باورنداری اصلا چرا اومدی تو تاپیک من دروغ میگم گوگل چی؟من خودم دیشب تا حالا آب تلخ خوردم

سرچ کن منم سرچ کردم انگار ی چیزایی هست

عزیزم منم نگفتم نیس

این انگل یه منبع اب رو اون سر دنیا الوده کرده

اصلا همه گیری و انتقال این انگل ها مثل بیماری های تنفسی نیس که نگران باشید به شما میرسه 

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
عزیزم هرچی که هست الان پاش رسیده به آب لوله کشی 

میدونی حرفت چجوره

عین اینه ک بگی پلانکتون تو اب میاد مغزتو نیخوه

میدونی سد خونی مغزی چیه؟؟

ینی هیچی چیزی بجز اکسیژن و ی سری موارد ریز هرگز نمیتونن بزن تو مغز اونقد سوراخای مویرگ مغز ریزه که چیزی اچازه عبور نداره

ابی که میخوری میره تو معدت

میدونی اسید معده چیه

اگ  ی سری انزیم نبود که ازش محافظت کنه

اسیدش کل معده رو میسوزوند

چجوری ابی که میره تو معده از مغز سر درمیاره

اینقد شایعه نکن

همه به اندازه کافی ناامید هستن

اینقد این چرتا رو باور نکن

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
حتی با جوشوندن هم ازبین نمیره یعنی؟؟؟؟ من سر کرونا چندین ماهه اب نیجوشونم میزارم یخچال یعنی تتثیر ن ...

نمیدونم به خدا هرچی که هست من از دیشبه آب تلخ خوردم😔😔😔گند تو این زندگی

باز میگی شایعه؟مگه من از خودم درآوردم میگم خودم دارم از ترس میمیرم از وقتی خبرو خوندم خب باورنداری ا ...

منم گفتم بااینجورحرفااینقدبه مردم استرس نده خودمون این همه مشکلات داریم وکرونا

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 
2706