2733
2739
عنوان

ازدواج از بدبختی🍂🍃

355 بازدید | 30 پست

هعییی بچع ها برای همتون آرزوی خوشبختی دارم و یه ازدواج خوب من که از سر بدبختی و زندگی سخت حس کردم عاشق شدم و الان در شرف ازدواجم (نامزد) ولی داشتم با خودم فکر میکردم شاید اگ انقد بدبخت نبودم و حداقل وضع مالیمون بهتر بود هیچوقت ازدواج نمیکردم راستش حس میکنم ته کشیدم دیگ لطفا برام دعا کنین😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

امیدوارم خوشبخت بشی بعد بگی خدایا شکرت 😊 توام واسه من دعا کن گلی دوست منم بخاطر اینکه از شر برادرهاش راحت بشه شوهر کرد خداروشکر الان خوشبخته

میشه از خدا بخواهید پدرم درمان بشه عزیز    .....

یعنی بخاطر وضعیت مالی و راحتی دراینده ازدواج کردی،بنظرت زندگی موفقی در انتظارته

Loneliness is also the bitter and sweet reality of life people who have to pay taxes for their  special and complex mentality,Nothing in this world is more valuable than honesty, decency, contentment, love and morality, so if you can be real and do not chant
2738
براي فرار از ي بدبختي خودتو بدبخت تر نكن سعي كن درست انتخاب كني  اگه فكر ميكني انتخاب خوبيه خ ...

راستش بخاطر وضع خانوادم باهرکی بخام ازدواج کنم همینطوریه اصن ازدواج چیه هرکاری بخام بکنم به دهنم زهر میشه

2706