2733
2739

حتما درد داري 

من كردم اينجوري نبودم فقط ورم داشتم و خارش ابرو

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دیروز که تا اخر شب خیییلی درد داشتم.یعنی از درده؟

اره واكنش بدنته 

غيراراديه 

پشت پلكت يه تيكه كوچولو دستمال كاغذي بچسبون ديگه نميپره 

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2738
نه بوتاکس نکردم.از عوارض بی حسیه؟؟

آره احتمالا بخاطر بیحسیه چند روز دیگه خوب میشید ولی برای احتیاط و اینکه به بیحسی حساسیت نشون ندید چند شب قرص ضدآلرژی بخورید مثل لوراتادین یا سیتریزین یا هر چیزی که قبلا استفاده کردید، و پمادی که قراره روی ابرو بزنید توی چشمتون نره 

وای خدا خیرت بده روانی شدم از صبح.چسب زخم بزنم چی خوبه؟؟

يه چيز خيلي كوچيك اندازه نخود بچسبون پشت پلكت 

من هرچي دم دستم باشه ميچسبونم حتي گاهي يه ذره از سبزي رو 🤣

پلكت سنگين شه نميپره 

آره احتمالا بخاطر بیحسیه چند روز دیگه خوب میشید ولی برای احتیاط و اینکه به بیحسی حساسیت نشون ندید چن ...

ممنون ولی مگه به بی حسیش حساسیت هم میدن؟؟مگه چقدر قویه؟؟

خدا با منه حسش میکنم