2737
2739
عنوان

اعترافات کودکیتون یا الانتون چه اعترافاتی دارید😂😂😂😂😐😑

| مشاهده متن کامل بحث + 49769 بازدید | 721 پست

یه بارم بچه  همسایه مامانبزرگم خونشون بود پسر بود کسی هم خونه نبود مامانبزرگم مثلا بچه رو گذاشت پیش من بره خرید کنه بیاد منم شلوار بچه رو کشیدم پایین ببینم اونجاش چه شکلیه از نزدیک ندیده بودم کنجکاو بودم😅😅یه بارم با دختر همسایمون میخواستیم بریم اونور خیابون به پیشنهاد من هیچکدومم درست بلد نبودیم از خیابون رد شیم ماشین اومد پای دختره رفت زیر ماشین

مهتاب هستم عضو گروهنارنجی قد:۱۷۰ وزن فعلی:۸۲ وزن هدف:۶۸🙂🙂چالش پاییز ۹۹   به امید خدا و اراده خودم موفق میشم خواستن توانستن است🙃🙃

راهنمایی بودم دوستام همه دوست پسر داشتن منم میخواستم کم نیارم الکی میگفتم منم دوست پسر دارم اسمش محموده یه پسره بود رفته بودیم بازار خرید بهم شماره داده بود اسمش محمود بود ولی باهاش دوست نشده بودم الکی میگفتم

مهتاب هستم عضو گروهنارنجی قد:۱۷۰ وزن فعلی:۸۲ وزن هدف:۶۸🙂🙂چالش پاییز ۹۹   به امید خدا و اراده خودم موفق میشم خواستن توانستن است🙃🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام  احتراما کاربری مرا بترکانید با سپاس

میخوایید لغو گاربری بشید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2728
من با شیلنگ دور مورچه ها آب میریختم گیر میفتادن بعد با سر همون شیلنگ نجاتشون میدادم😂

وای دقیقا منم همین بودم بعد تازه حس سوپرمنم بهم دست میداد که یه مورچه رو نجات دادم

یکی نبود بگه آخه کپک خودت گیرش انداختی 🤣🤣

وای دقیقا منم همین بودم بعد تازه حس سوپرمنم بهم دست میداد که یه مورچه رو نجات دادم یکی نبود بگه آخه ...

من مینداختمشون تو کیسه فریزر  یکم از هوا پر میکردمش بعد از لونشون دور میکردم میبردم یه جای دیگه حیاط خالی میکردم مثلا نقل مکان کرده باشن

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
2738

من از خودمو یادم نمیاد ولی داداشم یه پاکن داشتم شبیه رژ بود اونو دزدیده بود زیر سنگ لهش کرده بود 🥺

حاله دلم خوب نیس اگه دوست داری واسم یه صلوات بفرست انرژی مثبتش برگرده به زندگیت ❤
وقتی ازدواج کردم بوسه رو رو اینه حموم امتحان میکردم تاجلوشوهرم کم نیارم وااااااااای یه بار بابام دید ...

من یه بار تو حیاط کشیدم پایین جیش کنم کو..نم رو به پنجره بود بابام اومد پردرو کنار زد دید واییییی خدااااااا  ابروم رف

Kya mujhe pyaar hai🥰😍
2706