2733
2734
عنوان

یه مذهبی و باخدا بیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 45 پست

هیچوقت نمازو ترک نکن

ینی ادم اگر تو گناهم باشه نماز خون باشه همون نماز نجاتش میده..

این تجربه خودمه مطمئنم از یه اشتباه بزرگم بخاطر نمازم نجات پیداکردم

《صلواتی هدیه به روح مطهر شهـــــدا..》

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه راهی بگید دو روز نخونم دوباره بخوام ترکش کنم

عزیزم بزرگترین راه اینه که یک سری انگیزه برای خودت در نظر بگیری و تا سست شدی اونها رو توی ذهنت یا حتی از روی کاغذ مرورشون کنی، همه ی آدمها برای هرکاری نیاز به اعتقاد و انگیزه دارن، خوش بسعادت کسی که انگیزه ش توی هرکاری اول میشه کسب رضایت خدا

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
یه راهی بگید دو روز نخونم دوباره بخوام ترکش کنم

گام اولش اینه که از خودت این انتظارو نداشته باشی. تلاشتو بکن ولی اگرم افت و خیز داشتی چیز عجیبی نیست. کم کم فاصله افتت با خیزت هی بیشتر میشه تا بلخره درت نهادینه بشه...

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

سلام. تو تاپیک نماز تگتون میکنم.

موقعی که تصمیم میگیریم گناهی رو ترک کنیم یا عمل وجب یا خیری انجام بدیم شیطان تمام تلاشش رو میکنه منصرفمون کنه و ناامیدمون بکنه.

راهشم اینه باید سریع دست به کار شیم. مثلا میخواین نماز بخونین با خودتون میگین بخونم الان یا نه؟ شیطان زمزمه میکنه وعده بعد میخونی اشکالی نداره، همینطور وعده بعد و... و یک دفعه چشم باز میکنیم میبینیم فرصتها از دست رفت خدایی نکرده.

همون دفعات اول چند بار محکم اراده کنیم انجام بدیم شیطان هم ناامید میشه و دست برمیداره و ارادمون هم قوی میشه.

از خدا و ائمه اطهار علیهم السلام هم کمک بخوایم حتما کمک میکنند.

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2738
سلام. تو تاپیک نماز تگتون میکنم. موقعی که تصمیم میگیریم گناهی رو ترک کنیم یا عمل وجب یا خیری انجام ...

اخه روم نمیشه یه بار میخونم یه بار نمیخونم از خدا خجالت میکشم میگم اصا نخونم بهتره

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗
اخه روم نمیشه یه بار میخونم یه بار نمیخونم از خدا خجالت میکشم میگم اصا نخونم بهتره

نه عزیزم اینم تدبیر شیطانه، نگید روم نمیشه ما گذشتمون هر طووور باشه خدا میبخشه. با این حرفها فقط فرصت از دست میره

وقتی دلتون میخواد بخونید پس قدر این پاکی قلبتون رو بدونید و شروع کنید.

نماز اونقدر مهمه که در قیامت اول نماز رو بررسی میکنند.

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
اگه قبلا میخوندی پس الان هم میتونی بخونی مطمین باش این کار شیطان هستش که نسبت به نماز بی میلت کرده

قران ختم میکردم همش صلوات میفرستادم همش خواب امامارو میدیدم ولی الان چی

نه عزیزم اینم تدبیر شیطانه، نگید روم نمیشه ما گذشتمون هر طووور باشه خدا میبخشه. با این حرفها فقط فرص ...

همش تو فکر خوندن نمازم اصا دلم تنگ شده واسه خدای قشنگم ولی لعنت بر شیطان که نمیذاره