2733
2739

اگه بخواین جلو شوهرتون مظلوم نمایی کنین و بهش حالی کنین ک خیلی از رفتارهاش درست نبوده...چجور اینکارو میکنین؟بدون دعوا بدون درگیری و بحث...دلم ی مظلوم نمایی اساسی میخواد ولی نمیدونم چجور

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من اگه شوهرمبهم بد کنه بد میبینه آهم میگیرتش😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝

ﻭَﻗﺘـــﯽ ﺩﯾﺪﯼ ﯾِﮑــــﯽ ﻣِﺜـــﻞ ﻧﻮﮎ ﭘﺮﮔــــﺎﺭ♥️ﻫﻤﻪ ﺟـــﻮﺭﻩ ﭘـــﺎﺕ ﺛﺎﺑِﺖ ﻭﺍﯾﺴـــﺎﺩﻩ♥️ﻫَﺮﻃـــﻮﺭ ﺑِﭽﺮﺧــــﯽ، ﺑِﮑِﺸــــﯽ ﺗِﮑﻮﻥ ﻧﻤﯿﺨﻮﺭﻩ♛ﺗﻮﺍﻡ ﺩﻭﺭِﺵ ﺑﮕــــﺮﺩ♛☜ﺩﻭﺭِﺵ ﻧـــــــﺰَﻥ☞
2728

سکوت و بغض سنگین و لبهای آویزون.سر به زیر.

اونوقت میاد سمتم ناز بکشه شروع میکنم چنگ زدن به احساساتش😈دلش کباب میشه اصلا😅😅😅

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

مردی که نه با مظلوم نمایی و نه با دعوا و نه با رک گویی قانع بشه که دیگه ... والسلام✋ 

سوختن و ساختن

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
چنگ زدن ب احساسش؟چجوری؟

اوهوم😁یه مثال میزنم.

میدونی از چی دلم گرفته؟از اینکه چرا نمیتونم مثل تو بد باشم.من بخاطر تو از دوستهام گذشتم و بیخیال همه شدم.صبح تا شب تو خونه ی تو زحمت میکشم وبرای تو و بچت.اونوقت تو در جواب چیکار کردی؟ هییییچ☹ گردشهات سر جاشه.تفریحت به راهه.کاش میتونستم مثل تو باشم.اما نمیتونم.کاش انقدر دوستت نداشتم و درقبالت احساس مسئولیت نمیکردم(همش فیلمه😁) بعد شوهرم دلش ریش میشه میگه قربون همسر مهربون و زحمتکشم بشم.تو خوبی و خانومی تو شکی نیست.چشم.دیگه میمونم پیشت😍

😁😁😁 واین چنین شد که از  دیشب نرفته رفیق بازی😁

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706