2733
2734

وقتی بچه رو دعوا کنی یا بزنی یا چیزیو از دستش بکشی چیزی ک بخوادو بهش ندی بچه گریه میکنهو فورا دستو پاهش خشک میشه و بچه کبود میشه میشه ی تیکه سنگ

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید مامانم میگف اخرا وقتی ریسه میرفتی کون*تو چنگ میزدیم برمیگشتی😂

😂😂😂😂😂😂😂

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
ببخشید مامانم میگف اخرا وقتی ریسه میرفتی کون*تو چنگ میزدیم برمیگشتی😂

یعنی موقع گریه نفس بچه میره؟؟

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
2731
یعنی موقع گریه نفس بچه میره؟؟

کلا بچه کیود میشه دستو پاش خشک میشه دستاش مشت میشه

نفسم فک کنم بره کلا سنگ میشه

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊
کبود

از کی ارث برده؟من عمو و عمم اینطور میشدن

حالا خدا کنه بجه من یا خواهرم نشن اینطوری🥺

2738
کلا بچه کیود میشه دستو پاش خشک میشه دستاش مشت میشه نفسم فک کنم بره کلا سنگ میشه

ان شاالله هیچ بچه اینطور نباشه.بچه منم اوایل نفسش میرفت از گریه میترسیدم خیلی

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭
هنوز ۲۶ روزه اره قهر می‌کنه احساس میکنم ولی خودش خوب میشه مرسی پس نگران نباشم ممنونم از همگیتوووون

پسرمن ریسه داره هرجی سنشون میره بالا کمترمیشه نگران نباش 

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2706