2733
2739
عنوان

همگی بیاین ی لحظه ممنون

72 بازدید | 13 پست

من بین ابروهام مث اثر انگشت قرمز گاهی کم رنگ میشه و گاهی خیلی پررنگ عکسای بچگیمم دیدم این قرمزی بوده علتش چیه بعضیا میگن نشونه جنسیت بچه ایندته  یعنی چیه😕😕😕

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃

باو این فک کنم برا ماهگرفتگی باشه چون من دوستم روی دستش داشت 

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماه گرفتگی نیس؟

نه از بچگی اینجوری بوده

پـایـیــز را دوسـت دارم چـون مـهـرتـورا بــه دلــم انـداخـتـه...عـشـق پـنـهـانـی تـریـن راز پـایـیـز اسـت... ♥️🌈🍂🍃
2731
باو این فک کنم برا ماهگرفتگی باشه چون من دوستم روی دستش داشت 

ن اجی مامانم میگه ب دنیا اومدی اینجوری بود بعضی وقتا کلا میره

😐بروودکتر گله من

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
نه از بچگی اینجوری بوده

خب ماهگرفتگی واسه وقتیه ک ت شکم مادری دیه

تاریخ انقضات تموم شده واسه همینه از Callتبدیل شدی به Missed Call  خب خب میخوام یه یادی کنیم از کسایی ک کنار ما بودن و الان کنار ما بودن ارزشونه  ببین معرفت خدایی هنوزم یه یادی ازت میکنم . ببین من یه بار بهت گفتم ن هنوزم جوابم همونه واقعا یه ادم تا چه قدر میتونه نامرد باشه بلاک کردنت از همه جا کافی نبود اومدی اینجا هه اسکار سمچ ترین فرد میرسه به تو ببین من باهاش دعوا کنم .قهر کنم و ... هیچ وقت از عشقم بهش کم نمیشه اینو تو سرت فرو کن شاید عقلی پیدا شد متوجه حرفم شدی یکم ادم حسابت کردم دور برندارتت اون کسی هم ک فرستاد اینجا بهش بگو عقده ای جای دیگه این ذات کثیفت نشون بده سرم درد میکنه حوصله بحث ندارم فقط میخوام بخوابم دیگه تمامش کن
2738
همانژیومه برادرزاده منم ازبدنیااومدنش همینه دخترمم پشتش اینجوری برای بعضیا برجسته س برای بعضیا همینط ...

اره وقتی گریه میکنم قرمز میشه

خب ماهگرفتگی واسه وقتیه ک ت شکم مادری دیه

جدا بلد نبودم

😐بروودکتر گله من

خب بنظرخودم چیز مهمی نیس یعنی خطر ناک

چرا اسم علمیش همانژیومه برای بعضیا تخته اینطوری برای بعضیا برجسته من هم دخترم داره هم برادرزادم‌خودم ...

اجی اونجوری ک فکر میکنی نیستا مث ی قرمزی سادس ک هیچ وقت نیس و پوستم خیلی عادیه بجز وقتی ک گریه میکنم

خب بنظرخودم چیز مهمی نیس یعنی خطر ناک

نه ولی باید عزیزم بدنتو بشناسی ببینی چیع شایدم باشع شایدم یع ویژگیع 

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁