2733
2739
عنوان

شیشه توهم اوره واقعا؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3341 بازدید | 56 پست
دوس دارم امتحان کنم یبار😋

خدا هدایتت کنه

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
گفتنشم اصلادرست نیس😒😭 یکبارمصرف کردن مساوی است تااخرعمرمصرف کردن

فقط دوس دارم ولی جراتشم ندارم تو عمرم قلیونم نکشیدم همه دارن ترور شخصیتیم میکنن😶

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
خدا سر دشمنت هم نیاره دختر چرا اینو میخای امتحان کنی چیزهای خوبی رو امتحان کن که برات مفید باشه خدا ...

بابا جدی نگفتم من جرات این کارا رو ندارم که

من از نزدیک بودن های دور می ترسم ...
2740

من ک همسایمون صنعتی و سنتی قاطی میزد منم با بوش نشه میشدم اخه اتاقم دیوار ب دیواره همون اتاقیه ک میکشید باور منم اوایل سردرد میشدم بعد عادت کردم الان ی چن ماهیه مستجر جدید اومده انگار افسرده شدم ولی تو اون مدت ن من ن همسایه توهم نمیزدیم 

آن که انتظار دارد هر چهار فصل سال بهار باشد. نه خود را می شناسد. نه طبیعت را و نه زندگی را...
من ک همسایمون صنعتی و سنتی قاطی میزد منم با بوش نشه میشدم اخه اتاقم دیوار ب دیواره همون اتاقیه ک میک ...

نه بابا 😂😂اینجوریام نیست شماریشه افسردگیت چیزدیگه ای هست

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
من ک همسایمون صنعتی و سنتی قاطی میزد منم با بوش نشه میشدم اخه اتاقم دیوار ب دیواره همون اتاقیه ک میک ...

وای نکنه شوهر من می‌کشه پیش من منم اثر می‌کنه با بوش البته هیروئین می‌کشه گاهی شیشه الان هم افسرده شدم ی جورم اصلا ،

2706