2737
2739

مثلا بگه چرا بچه دار نمیشید، جوابتون چیه!

نمیخوام مثلا حالت بی حرمتی و بتوچه و اینا بدم

ولی دقت کردم بعضیا عصبی جواب میدند! شما چجور جواب میدید یا دیدید که جواب میدند که بنظرتون خوب بوده

⛔️⛔️توجه: پستهای منو لایک نکنید لطفا!!❌❌❌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودم مجردم 

ولی دیدم خیلی ریلکس میگن فعلا بچه نمیخواهیم

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
2731

میگم حالا زوده یا خودمون بچع ایم یا هروقت خدا بخاد خودش میده 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
2738

بگو ترجیح میدم ب جای اینکه زرت و زورت بزام یاد بگیرم چجوری بچه بزرگ کنم بعد بچه دار شم ب تو هیچ ربطی نداره

آدمی ک سرش تو همه چیه باید اینجوری جوابشو بدی😌

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
2706