2733
2734
عنوان

ختنه کردم

238 بازدید | 18 پست

پسرم ۳۴ روزشه ختنه کردم امروز خونریزی زیاد کرد بعد قطع شد دکترش دید گفت مشکلی نداره قطع شده استامینوفن خوراکی داد که بالا میاره حالا شیافت ۱۲۵ گفت بذار ولی یادم رفت بپرسم هر چند ساعت باید شیافت بذارم میشه راهنمایی کنین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کردم کاربر ی مرده ک میگه امروز ختنه کردم مثلا  

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
2728
فقط عنوانت😅😖

وای منم همینو گفتم  

میشه برای سلامتی نینیم ی صلوات بفرستی؟ربنااغفرلی ولوالدی و للمومنین یوم یقوم الحساب.  عزیز دل مامان زودی گندله شو و بیا چون آبجی کیانای مهربونت از همین الان همش سراغتو میگیره و میگه پس شرا نینی ب دینا نمیاد باهاش بازی تونم  
2740

مبارکه

زود نبود یکم؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
دقیقا منم اومدم ببینم کیه چیه 🤣🤣🤣🤣🤣

اون ۳۴ هم فک کردم نوشته ۳۴ سالمه  

شیاف براش زوده .همون قطره آستامینوفن با شیرت مخلوط کن بهش بده تا بالا نیاره

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

اومدم بگم مگه دختراهم ختنه میکنن😅😅😅

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭