2737
2734

کاراشو از نزدیک دیدین؟چجوریه؟

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

این که کرج 

من خیلی خوشبختم از وقتی که یاد گرفتم هر چیزی در درونم هست را نشان دهم. من تمام احساساتم را دوست دارم و اطرافیانم را نسبت به آنهاآگاه میکنم.احساسات عزیزم بازی قایم باشک ما تمام شد.ترس عزیزم مرسی که مرا یاری میکنی خشم مهربانم مرسی که هستی ناراحتی عزیزم چه خوب که هستی دل شکستگی باشکوهم چه خوب که منفی های زندگیم را بهم نشان میدهی. شادی ' خوشحالی `دل خوشی `نفرت `و........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه شوهرمه😊

چقدر شما نمکدونی 😑

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خوب نیست، یعنی کاملا،کاملا طبیعیه اگر کاملا طبیعی میخوای برو ولی به تظرم خیلی برو کاراشو ببین من ...

اره پیجشو دیدم خیلی طبیعیه ولی در اون حدم طبیعی نیستا.بینی شما گوشتی بود یا استخونی؟کی عمل کردی؟چقدر شد هزینش؟

اره پیجشو دیدم خیلی طبیعیه ولی در اون حدم طبیعی نیستا.بینی شما گوشتی بود یا استخونی؟کی عمل کردی؟چقدر ...

دقیقا پارسال عمل کردم،

همه میگفتن بینیت استخونیه ولی خوده دکتر گفت گوشتیه،

البته بیشتر استخونی بود،

دقیقا یه سال شد عمل کردم،۷ تومن شد،

ولی برو دکترای دیگرو هم ببین

مثلا من عمل کردم اثلا مللوم نیست که عمل کردم

خودمم ودست نداشتم تابلو باشه ولی این که دیگه زیاد تغییر نکرده

حتی خیلیا که منو میشناختن هم متوجه نشدن

البته بینیم قوزو اینا نداشت از اول

خوش باش که هر که راز داند،داند که خوشی خوشی کشاند!
دقیقا پارسال عمل کردم، همه میگفتن بینیت استخونیه ولی خوده دکتر گفت گوشتیه، البته بیشتر استخونی بود ...

خب اینجوری خوبه که.باید برم مطبش ببینم چجوریه.راستش دکترای دیگه رو هم دیدم ولی فعلا فقط عمل بینی گوشتی همین به دلم نشسته

2738