2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

خوشبحال اونایی که خودشون رییسن. مایه فامیل داریم اول نهضت سواد اموزی تدریس میکرد بعد غیر انتفاعی به ابتدایی بعد راهنمایی الان رییس اموزش پرورش ناحیس خانوم دکتر شده هزارتا مرد جلوش خم میشه

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
الان من یتیمم چه خوشبحالی؟یتیم خود کلمش بغض میاره چه برسه ب یتیم بودن چطور اینو میگی

وقتی پدری داری که عین نگهبان جهنم وظیف خودش میدونه که روح و روان تو رو سوهان بکشه یتیم بودن خیلی هم مزه میده

والله به نظر من خوشبحال هرکسی که یتیمه

😐😐😐چرا یتیمی خیلی بده آدم یکیو داشته باشه مثه کوه پشتش باشه کنارش باشه خیلی خوبه .قدر بدونین یه وقت به خودتون میاین دیر میشه 😭

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
والله به نظر من خوشبحال هرکسی که یتیمه

چرا؟ خییییییلی سخته خود کلمه ادمو معذب میکنه من بابام ۷سال پیش فوت شد با اینکه بابای خوبی نبود ولی حداقل یکی بود بهش بگم بابا

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
😐😐😐چرا یتیمی خیلی بده آدم یکیو داشته باشه مثه کوه پشتش باشه کنارش باشه خیلی خوبه .قدر بدونین یه و ...

داری میگی عین پشت کنارش باشه

دارم میگم پدری نمیکنه عین سوهان روحه کاش فقط یه روز جای من بودی که بعد میفهمیدی چرا دختری مثل من تو قنوت نمازشم یتیمی رو از خدا میخواد

2706