2733
2739
عنوان

دورهمی .بازی .عکسبازی

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 241 پست
ج یا ح

ح

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلاسارو رفتم تموم شد دارم الان رانندگی میکنم تازه ۳ جلسه س رفتم🤕 هنوز ۹ تاش مونده😫😫 تو داری گ ...

منم کمو بیش بلدم 🤦‍♀️

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
اسی متاهلی؟

آره نامزده با آقا یوسف😋 تازه ۱۷ سالشه😐

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2740
آره نامزده با آقا یوسف😋 تازه ۱۷ سالشه😐

😑😑😑😑از تو پرسید 

عضو اکیپ  علمی تخیلی 😁🤐🤦‍♀️                    عشق یعنی در میان غصه های زندگی یک نفر باشد ک ارامت کند ❤🤷‍♀️
@1419844     اخه جون من اوا این اسم کاربری چجوری به ذهنت رسید اخه😂😂😂😂😂 وقتی دارم ت ...

دقیقا من یادم نمیمونه😂

کلاسارو رفتم تموم شد دارم الان رانندگی میکنم تازه ۳ جلسه س رفتم🤕 هنوز ۹ تاش مونده😫😫 تو داری گ ...

به سلامتی موفق باشی آره بابا من ۳۱ سالمه ها😐

2706