2733
2739
عنوان

طلاق عاطفی یا همخونه شدن با همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2820 بازدید | 144 پست
چرا هر شب کنارهم میخوابیم و نزدیکی هم داریم ولی بعدش دوباره میشه عین قبل

باز خدارو شکر این مرحله رو دارین پس طلاق گرفتن زوده بنظرم یه کورسو امیدی هستش خودتو تغییر بده به خودت خیلی برس برو خرید برو آرایشگاه از اون شکلی که هستی کلا خودتو تغییر بده عوض کن زیاد تحویلش نگیر خوش باش خودش میاد سمتت

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تورو خدا بیاین حرف بزنیم شاید یکم آروم شم، دیشب باز شام خورد دوش گرفت خوابید اصلا انگار من وجود ندار ...

توهم اصلا تحویلش نگیر گفتم بهت خودتو تو اوج ببین اتفاقا توهم باهاش کم محلی بکن کم براش موس موس کن فکر نکنه خیلی عتیقست ببخشید ها البته من یکم لحنم تنده شرمنده ولی بدون دیدم این جور رابطه هارو که درست شده بهت میگم انجام بده برو کلاس باشگاه خودتو تغییر بده از اون چیزی که هستی تحولی ایجاد کن چهرت خیلی مهمه کمی تغیر بده پول فقط خرج کن حتما از دلت نیومده تا الان از پولاش خرج بکنی اینجوری مرد یه فکره دیگه راجبت میکنه به فکره خوشی خودت باش با بچت اونم میاد سمتت نترس باید سرش به سنگ بخوره اون مطمعنم با کسی هستش

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
توهم اصلا تحویلش نگیر گفتم بهت خودتو تو اوج ببین اتفاقا توهم باهاش کم محلی بکن کم براش موس موس کن فک ...

اگه مطمعن شم با کسیه یک لحظه نمیمونم اصلا اعتقادی به این مدل فداکاریو بخشش ندارم، تا الانم اگه دارم صبوری میکنم چون چند بار بهش گفتم بهم گفته من اگه با کسی بودم سه نصفه شب تورو برا نزدیکی بیدار نمیکردم بهم گفت برو هر جوری میخوای مطمعن شو کجامو با کی ام ، گفت تو این چند سال چند بار مچ منو گرفتی با کی دیدی منو یا کی ز زدی که ج ندادم همش میگه نه مامانشم بهم میگه من هر لحظه باهاش در ارتباطم مدام سر کاره مشغول کاره محل کارشم کلا مردونس نمیدونم دیگه چیکار کنم، میگه با کسی بودم ماشینمو نمیدادم زیر پای تو با موتور برمو بیام از این حرفاا ولی بازم دلیل نمیشه نمیدونم دارم خودمو گول میزنم شاید🥺 فقط میخواستم تلاش کنم بچم مثل خودم بی پدری نبینه

2728
اگه مطمعن شم با کسیه یک لحظه نمیمونم اصلا اعتقادی به این مدل فداکاریو بخشش ندارم، تا الانم اگه دارم ...

خوب این چیزایی که گفتم امتحان کن ببین چجوره بازهم همینه گاهی حتی اگه ازت رابطه خواست بگو خستم 

اگه مطمعن شم با کسیه یک لحظه نمیمونم اصلا اعتقادی به این مدل فداکاریو بخشش ندارم، تا الانم اگه دارم ...

خدا کنه که نفره سومی نباشه 

خوب این چیزایی که گفتم امتحان کن ببین چجوره بازهم همینه گاهی حتی اگه ازت رابطه خواست بگو خستم 

حتی هنوز حلقه ازدواجمون هر شب در میاره صبح دستش میکنه، میترسم بهش نه بگم این موضوع هم کنسل شه کلا دیگه میشه حرف خودش همخونه نمیخوام همه چی رو قطع کنم که به خاطر این تیاز دو روز دیگه یه چیزی دیدم بگه خوب حق داشتم 

حتی هنوز حلقه ازدواجمون هر شب در میاره صبح دستش میکنه، میترسم بهش نه بگم این موضوع هم کنسل شه کلا دی ...

خوب پس شباتو دلنشین تر بکن به خودت برس لباس خوابو این چیزا میگم ها بهترین شبارو براش بساز مثلا یه شب اگه مهربون تر بود باهاش بیشتر باش اون کارایی که تو ن ز د ی ک ی دوست داره انجام بده مثله یه جایزه بعدش حتما گفتم برو آرایشگاه  برو قشنگ یه تغییر به صورتت بده بزار براش متفاوت بشی بدونه که داری براش میجنگی بنظرم ناخن بکار تو خونه قرتی بچرخ

2738
خوب پس شباتو دلنشین تر بکن به خودت برس لباس خوابو این چیزا میگم ها بهترین شبارو براش بساز مثلا یه شب ...

فعلا که از بس اعصابم به هم ریخته همه موهام داره میریزه و کلا داغونم کلی هم وزن کم کردم زیر چشمام گود رفته، ولی هر شب قبل اومدنش یکم به خودم میرسم سعی میکنم بیشترش کنم حتما میرم یه کارایی میکنم ولی همیشه با تغییر من مخالف بود همیشه میگفت نچرال مو مشکی بدون هیچ دستکاری دوست دارم 😔

من فقط در حد یه پیشنهاد بهت میگم

اینکه فقط با خودت خوش باش یه مدت و به خودت برس به خودت و موقع که رابطه میخواد یجوری بپیچونش 

شاید داره ناز میکنه برات

اخه خدایی فازش چیه که از رابطه میخواد بعد میگه همخونه ایم ؟؟؟

میشه لبخند بزنی؟
فعلا که از بس اعصابم به هم ریخته همه موهام داره میریزه و کلا داغونم کلی هم وزن کم کردم زیر چشمام گود ...

خوب اصلا اهمیت نده کاری که خودت دوست داری انجام بده توهم آدمی مگه بایدهرچی میگه تو انجام باید بدی برو هایلایت شیک بزار رو موهات چند دستم لباس خونگی خوشگل بخر بپوش آرایش حتما داشته باش بهش اومدنی برس بچسب بهش بهش محبت بکن ببین چیکار میکنه

فعلا که از بس اعصابم به هم ریخته همه موهام داره میریزه و کلا داغونم کلی هم وزن کم کردم زیر چشمام گود ...

غلط کرده دوست داره 

تو برو از لجشم شده یه رنگ دخترونه بریز 

به خودتم برس 

ماسک های خونگی سری طراوتو برمیگردونه 

بعدش بیا بهمون حتما بگو

خیلی برات ناراحت شدم

میشه لبخند بزنی؟
خوب اصلا اهمیت نده کاری که خودت دوست داری انجام بده توهم آدمی مگه بایدهرچی میگه تو انجام باید بدی بر ...

نههه بچسب بهش چیهههه

اون باید بیاد سمتش 

این بدبخت ک گناهی نداره 

به نظرم یکم بی محلی خوبه

میشه لبخند بزنی؟
من فقط در حد یه پیشنهاد بهت میگم اینکه فقط با خودت خوش باش یه مدت و به خودت برس به خودت و موقع که ر ...

خودش میاد سمتم شبا و میکه نمیشه که اینم نباشه ، ولی کلا آدم کینه ای هستش تا حالا با هر کی قهر کرده ۶ ماه طرفو عذاب داده، آخرشم مثل اول نشده، نمیدونم به خدا باید چیکار کنم خیلی خوشحالم که تو این دنیای مجازی آدم های مهربونی مثل شما هستن که براشون مهمه و جواب میدنو همدردی میکنن واقعا ممنونم ازتون😔

خوب اصلا اهمیت نده کاری که خودت دوست داری انجام بده توهم آدمی مگه بایدهرچی میگه تو انجام باید بدی بر ...

اگه پسم بزنه روانی میشم دیگه یه بار پسم زد دو روز تموم حالم بد بود

2706