2737
2739

کدوم شهری

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بزن برنامه دیوار تولیدی برات میاد بالا 

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2731

برو نعمت اباد من یه کمد قشنگ صدفی گرفتم یک میلیون و ششصد تختای ست قشنگم داشت اون حوالی یک و خرده ای بود

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

والا ما از جای ب خصوصی نگرفتیم ک تولیدی اینا باشه

ی جا پسند کردیم همونجا خریدیم دیگ

خوزستانم

اگه حرفی زدم ک باعث شد ناراحت بشین حتما" بفرمایین ک ازتون عذرخواهی کنم...🌸حالِ دلتووووون خوش❤
کدوم شهری

ایلامم شهر خودمون تولیدی ک خوشکل درست کنه نداره فوقش ساده بتونن

اونایی هم ک از شهر دیگه میارن میفروشن حداقل حدودا۱۵تومنه 

اگه شهر دیگه جایی باشه قیمت مناسب و جنس خوب باز خوبه شوهرم میره میگیره فقط کانال یا پیج یا سایت داشته باشه ک اول نمونه کارشو بتونیم ببینیم

2738

من از یافت اباد گرفتم یک ماه پیش ۹۳۰۰ تخت نوزاد ونوجوان ک قدش ۱۸۰ سانتی متر میشه با کمد و ویترین نمیدونم شما چقد میخای هزینه کنی .همه قیمت هست باید ببینی چقد میخای هزینه کنی 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
من از یافت اباد گرفتم یک ماه پیش ۹۳۰۰ تخت نوزاد ونوجوان ک قدش ۱۸۰ سانتی متر میشه با کمد و ویترین نمی ...

این قیمتی ک شما گفتی بازم خیلی خوبه شهرما حداقل۱۵میشه

ایلامم شهر خودمون تولیدی ک خوشکل درست کنه نداره فوقش ساده بتونن اونایی هم ک از شهر دیگه میارن میفرو ...

مشهد خیلی جاهاهست که قیمتاش واقعافوق العاده ان ومناسب

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
این قیمتی ک شما گفتی بازم خیلی خوبه شهرما حداقل۱۵میشه

میگم ک همه قیمت هست اینی ک گرفتم جنسش خعلی خوبه خب صد در صد از این بهترم بود تا ۲۰ تومن اما من نمیخواستم انقد هزینه کنم 

خدایاشکرت ۹۹/۸/۱۴نی نی مو صحیح و سالم بغل کردم انشاالله قسمت همه ی منتظرا بشه این حس ناب ❤❤❤خدایا دو تا عشقای زندگیمو برام حفظ کن 🥰🥰🙏
2706