2733
2739
عنوان

کمکم کنید😭

296 بازدید | 51 پست

یکی از اطرافیانم داره از دست میره ۱۴۰۰۰ تا ذکر یا جواد الائمه ادرکنی نذر کردیم میفرستین؟هر چی میفرستین بگین 

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
۱۰ تا فرستادم  خدایا به حق بیمار مصلحتی کربلا خودت شفاش بده

مرسی😭

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

۵۰ تا میفرستم

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
منم ۲۰ تا میفرستم عزیزم ایشالله شفا بگیرن

مرسی

۵۰ تا میفرستم

ممنوتم

2738
چی شده؟ 

یکی از عزیزام داره از دست میره😭نذر کردیم تا امشب این ذکر بگیم 😭

۱۰۰تا عزیز 

دوستان برا منم دعا کنید لطفا محتاج دعاتون هستم

میشه برا اینکه به حاجتام برسم و اونم عاشقم بشه و بیاد خواستگاریم وباهم ازدواج کنیم و خوشبخت بشیم یه صلوات بفرستید .۵ ساله عاشقشم دعام کنید بدون اون نمیتونم زندگی کنم
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5123753&slug=بچه-بیایین-کمککک&postId=15 ...

زدم

یکی از عزیزام داره از دست میره😭نذر کردیم تا امشب این ذکر بگیم 😭

متوجه شدم عزیزم ان شالله سلامت باشن و سالها کنارتون 

مشکلشون چیه؟ 

همه ی دنیا در حکم یک دوربین عکاسی است،لبخند بزنید    
۱۰۰تا عزیز  دوستان برا منم دعا کنید لطفا محتاج دعاتون هستم

خدا خیرتون بده

2706