2733
2739

۸ ماهه هر شبش گریس ۸ ماهه تو خیابون ک راه میرم گریه میکنم همه مردم فک میکنن دیوونم ۸ ماهه حالم داغونه داغون بلاتکلیفم داغونم میخوام چن سالی از زندگی محو  شم چن سالو بزنم جلو انگار تو تیکه ای از تاریخ گیر افتادم انگار تو مردابیم ک گیر کردمو کسی نیس دستمو بگیره دستمو بگیره بگه بلند شو من هواتو دارم هیچ کس نیس حالم داغونه از اون ور وارد ی رابطم علاوه علاوه بر  مشکلاتم اینم بهش اضافه شده بهش وابسته شدم و حالا نمیتونم باهاش بمونم باز نپرسید چرا ب روزای نبودنش قکر میکنم گریم میگیره داغون میشم میمیرم نمیدونم واسه مشکل عاطفیم گریه کنم یا روحیم یا مشکلاتم ب چی به کدومش ؟؟؟؟ خدایا خسته شوم انگار تلسم شدم هیچ کس نیس انگار واقن دنیا متوقف شده و من تنهای تنهام نمیدونم ب درد تنهاییم فکر کنم به این ک حتی هیچ دوستی ندارم درد و دل کنم واسش بگمو گریه کنم  یه شونه ک روش خودمو خالی کنم فقط رو شونش گریه کنم همین ب کدومشون دیگ خنثی شدم واقعا خنثیام همه حالمو فهمیدن ۸ ماهه رنگ ب چهره ندارم همه میگن تغییر کردی زندگیم تلسم شده کاری ب کار کسی واقن ندارم ولی همه دارن ازم فرار میکنن ب قران ک از اون تیپ ادمام ک سرم تو کار خودمه نمیدونم شاید به خاطر اینکه زیادی سرم تو کار خودمه همه دارن ولم میکنن خانوادم چون افسردم طردم کردن دوستام دارن ولم میکنن هیچکسو ندارم انگار جدی جدی لاسم شدم خدایاااااااااا پس کو عدالتت خسته شدممممم خستهههههه همه اینارو دارم با گریه واستون مینویسم زندگیم جهنم شده هعی ک جیگرم سوخته جیگرم اتیشه اتیش 

عزیزم چرا هشت ماهه داغونی یکم‌درد و دل کن سبک شی

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلسم =طلسم

لامس=لمس

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2728

اسی  هیچی نگفتی هیچ توضیحی ندادی چجوری کمکت کنیم خب 

فقط میتونیم بگیم ناراحت نباش 

یکم توضیح میدادی خب 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
2738

عزیزم خواهره عزیزم الهی قربون اون دل خواهرم بشم عزیزم من در تمام این جملاتی که نوشتی دنبال یه چیزی میگشتم اما پیداش نکردم. میدونم شاید حرفام ش شبیه شعار باشه اما عزیزم تو خودت یک جفت دست داری یک جفت پا داری و مثل اینه که دراز کشیدی زمین و هی ناله می کنی میگی چرا کسی منو کول نمی کنه بربه میدونم گاهی زندگی یه مشکلاتی جلوه آدم میزاره که واقعاً آدم کم میاره اما تنها کسی که میتونه برای مشکلات غلبه کنه خود تو هستی عزیزم به جز تو کسی نمیتونه خودت دست به کار شو به جای این که انتظار داشته باشید کسانی باشن که بهت کمک کنن یه شونه باشی که براش درد و دل کنی گریه کنی دوستی باشه که بهش حرفتو بزنی خودت دست به کار شد اصلاً گفتن مشکلات زندگی به دوست و آشنا یه جز مثل اینکه شیشه عمر تو بدی دست یه نفر به عنوان گرو مادر و خواهر تفاوت دارم با این قضیه اما غریبه باشه دوست باشه میتونه هرجایی از طریق اون به ضربه بزنم روزی تو موفق شدی و این دوستت مثلاً حسودی تو کرد البته الان میدونم دوستم نداری اما خوب اگر خدا را شکر که ندارید چون اگر داشته باشید داری بهشت پاس گل می دی و میتونه در آینده از همان برعلیه استفاده کنم عزیز من تا الان در موقعیت حساس و شکننده قرار دارید سعی کن پیش یک مشاور بری و باهاش صحبت کنی و بتونی بر این موقعیت غلبه کنیم این موقعیت خاستگاه گیره گرانیست که میتونن بهت غلبه کند منظور من از دامهای که در خیابان از طریق دوستی های خیابانی بعد می شه چون الان تو شکننده هستی و شاید گول بخوریم همیشه همسرم بهم نمیگه روزی که یه زن دچار یه رابطه نامشروع میشه که درد دلش رو به غریبه بگه اونجاست که آقایون میتونن حصار یک خانم و بشکنن انگار یه شهری محاصره است و غیر قابل نفوذ و حاکم خودش اشاره میکنه این دروازه قفل نداره پس محکم باشو بر احساس یاست غلبه کن

عزیزم خواهره عزیزم الهی قربون اون دل خواهرم بشم عزیزم من در تمام این جملاتی که نوشتی دنبال یه چیزی م ...

فدات شم مهدبون ولی هر روزه ک اینارو ب خودم میگم ثانیه ای نیست ک با خودم تکرار نکنم ک من خودم باید کاری واسه خودم بکنم اما نمیش متاسفانه واقعا نمیش