2733
2739
عنوان

یه ادم تو سری خور

422 بازدید | 8 پست

بچه ها سلام

من پدرم از زمان بچگیم به من سخت میگرفت همیشه تو هر مسئله ای 

الان ۱۹ سالمه اعتماد به نفسم صفره امیدی ندارم تا میام حالمو درست کنم و شاد باشم دوباره با حرفاش تخریبم میکنه

قصدش خیر هست ولی خب دارم اذیت میشم تصمیم گرفنم با یه یکی از اشناهامون که مشاوره حرف بزنم غیر مستقیم بگه به بابام

کاش قوی بودم حرفاش واسم اهمیت نداشت و حالمو بد نمیکرد

کار خوبی کردی

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آفرین بهترین کارو کردی  خودتم برو مشاور و دوباره به خودت کمک کن  نزار مثل من به ی موجود ...

تبدیل شدم عزیزم

به سالهای قبل نگاه میکنم حیف واقعا

من نمیگم پدرم بد بود ولی مینونست بهترم باشه

به چیزایی همیشه گیر میداد که ارزش نداشت و من الان میخوام خودم به خودم فکر کنم فقط

2738
الان حالت خوبه؟

من ازدواج كردم

از وقتي از اون خونه رفتم،حالم خيلي بهتره

اعتماد به نفسم بهتره

ميتونم تو جمع حرف بزنم،خجالت نكشم،ترس از ضايع شدن نداشته باشم

من مادرم جوري بود كه حتي توي جمع دست روم بلند ميكرد😞😞خيلي باعث خجالتم بود،كه ٢٢سالت باشه و مادرت سر يه موضوع خيلي بيخودي،جلو غريبه و اشنا(مثلا اينكه چرا بالش رو جمع نكردي)بزنه تو گوشت