2737
2739
عنوان

دلم گرفتههه شما چطور از درون خوشحالید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 737 بازدید | 106 پست
شوهرت  بامامانتم نمیذاره بری بیرون؟

مجردم

چرا با مامانم میرم

ولی نمیزارن تنهایی جایی برم ترک تحصیل کردم

اصلا بی احساسن اخ اخ چقد از پدرم ناراحت ودلخورم بی فکره

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بعد کرونا که موندم خونه افسرده شدم، الان افسردگی فصلی هم بهش اضافه شده به سرم زده برم باشگاه بلکه کرونا بگیرم بمیرم😐

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2728
عزیزم بعد اومدن کرونا این احساسا دیگه عادیه  از بس موندیم خونه پوسیدیم  دیگه کاریش نمیشه ...

من بیرونم میرم زندگیم مثل قبله فرقی نکرده میرم خیاطی جمعه ها میریم باشوهرم دور میزنیم 

عزیزم دقیقا من وقتی زیاد برم بیرون حالم بده ولی وقتی ی مدت تو خونم حالم خوبه. منم اصلا اجازه نمیده شوهرم جایی برم 24 ساعت تو خونم هر موقع وقت کنه منو میبره بیرون ولی حااال دلممممم عالیه همیشه

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄
کانال تلگرام داری؟

@drshiri

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
افسرده شدی منم اینجوری شدم ☹ دقیقا منم دوست اسکل داشتم قطع رابطه کردم باهاش

من بلاکش کردم فقط تلگرام پیام میده خودشم‌میدونه بلاکه باز خودشو حقیر میکنه پیام میده واس خودش ویس میده گزارش کارهاشو میده

من بیرونم میرم زندگیم مثل قبله فرقی نکرده میرم خیاطی جمعه ها میریم باشوهرم دور میزنیم 

باز خدارو شکر خیاطی میری 

من کلا با بچه کوچیک تو‌خونه حبسم 

ماشینمونو فروختیم ماشین نداریم جایی بریم :(((

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
من بعد کرونا که موندم خونه افسرده شدم، الان افسردگی فصلی هم بهش اضافه شده به سرم زده برم باشگاه بلکه ...

اگه جات بودم واجازه دارم میرفتم کرونا بگیرم بمیرم بهتره

💕 اللهم صل علی محمد وال محمد 💕
اگه جات بودم واجازه دارم میرفتم کرونا بگیرم بمیرم بهتره

اگه شانس منه نمیمیرم فقط دهنم صاف میشه

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706