2737
2734
عنوان

عکسمووو امروز انداختم خوبه؟؟🥱🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 77 پست
ن من نمیزارم😂 ❤️❤️

گلم شما مجردی دوست پسرت ۲ سال بزرگتره ازت سبزه قد بلنده 

یا شوهرته نمیدونم و اینگه خودت قدت ۱۶۵ وزنت ۵۲ هست 

متولد پاییزی ؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
عههه دیدمت ، با اینکه بدون عمل و نچرالی کلی زیبایی عزیزم ،

عزیزمی 

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خودم هرکی میگه عمل کن دوست ندارم  بینیم خوبه قوس داره جلوش یک کوچولو گوشتی هست ولی خوب صور ...

اره بینیت خوبه.

درکل از آدمایی که به خودشون اجازه می دن در مورد زندگی شخصی دیگران نظر بدن خوشم نمیاد درسته به من نگفته ولی واقعا تاسف میخورم واسه فرهنگ جامعه

چون خوشم نمیاد کسی به کسی هی بگه عمل کن عمل کن .چون فرهنگ غلط توو جامعه رو با همین حرف. های به ظاهر ...

من تایید میکنم شاید طرف بترسه از عمل بعد اعتماد به نفسش بعد حرف تو میاد پایین 

ولی واقعا دماغ اسی بش میاد طبیعه

مثبت بین
2728
چون خوشم نمیاد کسی به کسی هی بگه عمل کن عمل کن .چون فرهنگ غلط توو جامعه رو با همین حرف. های به ظاهر ...

ببين خانوم محترم من اولش بهش گفتم خوشگلي حالا اگرم دوس داشتي عمل كن نميدونم چرا بعضيا انقد زود ب تريپ قباشون بر ميخوره اگه برگردي عقب ببيني چي نوشتم اينجوري خودتو حرص نميدي 

2740
تو چيز خور مردم نباش نميخاد تاسف بخوري واسه جامعه 

عزیزم برا اون کسی که میگی میشه انرژی منفی وقتیمیره جلو اینه از خودش خوشش نمیاد به خاطر حرف شما الان منو وقتی بچه بودم اینجوری تخریبم کردن 😐😶😔

مثبت بین
تو چيز خور مردم نباش نميخاد تاسف بخوري واسه جامعه 

گلم چرا توهین میکنید در شان هیچکس نیست 

توهین کردن هرکی نظرشو میده حالا اشکال نداره باهم دوست باشید

عزیزمی 

اسی دوباره بزار  لطفا

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
گلم چرا توهین میکنید در شان هیچکس نیست  توهین کردن هرکی نظرشو میده حالا اشکال نداره باهم دوست ...

من به شما گفتم خوشگلي از اولش نظر منفي ندادم ك بخام تخريب كنم كسي رو ... ولي بعضيا يا سواد خوندن ندارن يا دوس دارن الكي گير بدن

2706