2733
2739
عنوان

چی بخورم پوست نی نی سفید بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 43 پست
گوشت‌قرمز ؟

هرگوشتی

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
پرتقاااااااااااااال ،همه ب من می گفتن شوهرت سبزست بچت سیاه میشه 😒باورت نمیشه الان همه سوختن از حسود ...

خودت پوستت سفیده؟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

بچه کلا رنگ پوستش عوض میشه من عمم چقد میوه میخوردوهمه کار میکرد خیلی بچش سفید بود وقتی دنیااومد الانم یه سالشه همچنان سفیده اما پدرمادرشم سفیدن 😇سما سعی کن قرآن زیاد بخونی حداقل اگه میتونی یه ختم کامل قرآن که خیلی رو بچه تاثیر داره رو خلقیاتش 

سَن بنیم حیاتم سن 💜A💜

ما باز برعکس شما هستیم 😂😂😂

پوست پسرمم سفید شده 

ولی دوس دارم مث خودم سبزه جذاب می‌بود 😎😎😎

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩