2737
2734
عنوان

چی بخورم پوست نی نی سفید بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 43 پست
الان فصل پرتقاله تا بتونم میخورم پس😄

اله بخول نی نی مثل هلو میشه ،من فروردین حامله شدم ۲۶ اذر پسرم ب دنیا اومد 😍😍انقد گفتن بچت سیاه میشه فقط منتظر بودم ببینمش خخخ،وقتی گذاشتن رو سینم دلم اروم شد 

تیکر تولد گل پسرمه 😍😍

عزیزجان بستگی ب ژنتیک داره تمام مواردی ک دوستان گفتن من خوردم😐ی دخترم گندمی یکی سفید ب خوراکی نیس

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا ویار خودمم میوه ست اصلا علاقه ای به غذا ندارم ولی رنگ پوست سفید رو می پسندم

زیتون عالیه برا سفیدی 

هرروز سوره یس بخون خیلی رو خوشکل شدنش تاثیر داره 

امتحان شدست

2731
اله بخول نی نی مثل هلو میشه ،من فروردین حامله شدم ۲۶ اذر پسرم ب دنیا اومد 😍😍انقد گفتن بچت سیاه میش ...

منم خودم گندمی هستم شوهرمم خوبه سبزه نیست یکم از من تیره تره ولی خاهراش سبزن😟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
پرتقاااااااااااااال ،همه ب من می گفتن شوهرت سبزست بچت سیاه میشه 😒باورت نمیشه الان همه سوختن از حسود ...

خوب خودت سفیدی دیگه.من خودم گندمی ام شوهرم سبزززززه، با این حال امید دارم بچم خوشگل بشه.البته سبزه بیریخت نیستیم سبزع با نمک هستیم😎😜

ماهم همینجوریم ،مادرشوهرم سبزه تنده 

البته این ماه خیلی حالت تهوع دارم نمیتونم همه چی بخورم کاش زودتر خوب شم خیلی دوست داشتم مواد غذایی که باعث زیبایی و سفیدی میشه بخورم

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2738
عزیزم سوره یس یا یوسف ؟ چون من سوره یوسف رو شنیدم‌رو سیب سرخ بخونی 

اون سوره یوسف جداس

شما هرروز سوره یس بخون تو بارداری فوق العاده بچت زیبا میشه به چشمم دیدم باور کن