2737
2734
نو بیبی. رسپی بدم؟ هرکی فلافل خور حرفه ای هست اینو خورده دیگه اصلا فلافل هیچ جا حتی بازار رو هم قبول ...

اره بگو 

میخام مزه نخود نده

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من چون شوهرم صبحانه و ناهار سرکار میدن و ناهار همیشه برنجی هست

شبا یا نونی درست میکنم یا کلا درست نمیکنم و ساندویچی چیزی میخوریم

الان دلم فلافل میخوادددد

خدایا شکرت، معجزه ات تمام زندگی منه 🌹🌹🌹
وای خوشبحالت خیالت راحت شد سبزیاتو سرخ کردی من شدیدا مشغول خونه تکونی ام فرشامم شستم خونه لخته حتی ی ...

اما کمرم داره نصف میشه😫کم گرفتم ۸تا دسته

با مامانم دوتایی بودیم...خیلی خسته کنندس

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706