2733
2739
عنوان

شوهرم بهم پول میده ولی منه احمق

1007 بازدید | 102 پست

بچهاا قبلا شوهرم زیاد بهم پول نمیداد و شاکی شده بودم، ولی الان خیلی بهم میرسه و پول میده میگه برو بخر، ولی من با وجود اینکه خیلی چیزا کم دارم، لوازم آرایشی تموم کردم، ولی دلم نمیاد خرج کنم، ینی خسیس شدم یجورایی، یا همش میرم چیپس و پفک میخرم ولی دلم نمیاد لباس و لوازم آرایشی بخرم. 

دلم ی روتختی خوشکل میخاد 

ی لنز گرون 

ی بوت 

ولی دلشو ندارم برم بخرم، 

چرا اینجوری شدم

بس خرج نکردی برات عادت شده

هروقت دلم میگرفت دردلامو به یکی میگفتم الان دلم ازهمون یه نفر گرفته اینو به کی بگم؟؟؟                        کاش یه نفر بود که منو دلتنگیامو درک میکرد                 یکی که فقط مال من بود و بس..‌‌.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

وا عزیزم ت خرج نکنی پس کی بایدخرج کنه🤨پول واسه خرجکردنه نگه داری چه فایده داره خدایی انگاری داری زحمتای سوهرتو هدر میدی

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

الان تو هم خسیس شدی بخر تا این عادت از سرت گرفته شه منم همینطوری داشتم میشدم الان خرج کردم تا برام عادت شه

بالاخره منم آنلاین شاپ خودمو تاسیس کردم 🥳👏کلی لباس فوق ناز واسه کوچولوها دارم آیدی پیجمم اینه :happy.child.iran بچها فالوم کنین هر روز پست جدید میذارم 🇮🇷😘🤗پسر خوشگلمو 😍که در بالا مشاهده میفرمایید از اولین ثانیه های زندگیش تا بحال همینطور چشم بازه این پسره،نمیخوابه که😩بس که شیطونکه

هیچوقت ازینکه برای خودت خرج کنی دودل یا پشیمون نباش..دنیا دوروزه هرچی دوس داری بگیر بابا

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2738

من یا میدم لباس یا طلا همین

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
2706