2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه از نامزدی منطورت عقده 

خب بیشتریا یا شاید نصف دخترا تو عقد ... 

اگ غیر عقد داری  میگی ک هچ دیگه 

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
2731
و مهم تر از این فکر میکنن هرکی ازدواج کرد دیگه درس نمیخونه ینی متنفرررررم از این جور آدما  من ...

تو رو خدا تا کنکور قبول نشدی ازدواج نکن مث من احمق نشینننن با مهدل نوزده نود سه درس نتونستم بخونم بعد ازدواججججج 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 
تو رو خدا تا کنکور قبول نشدی ازدواج نکن مث من احمق نشینننن با مهدل نوزده نود سه درس نتونستم بخونم بع ...

من دوران عقد کنکور دادم2سال تو عقد دو سالم تو خونه خودم درس خوندم دانشگاه تموم کردم و تازه میخواستم ارشدم برم.مونده به اراده ات

اول مشخص کن منظور از نامزدی چیه 

تو نی نی سایت به دوران عقدم میگن نامزدی و الان اکثرا تو دوران عقد رابطه کامل دارن زمان ما اکثرا میزاشتن بعد ازدواج

نی نی یارها لطفا علت تعلیق کاربریمو بگین
2738
ربطی ب اون نداره عقیده ها خرابه قدیمیه .میگن دختر نامزد داشته یا عقد جدا شده مثه سیب دهن خوردس 🤦‍♀️

نکه دختراعه حالا خیلی پاکن اونی ک عقد بوده با شوهرش خابیده دختراعه حالا چی

بلانسبت 

منم خودم مجردم دیدم تو دورو اطرافیان دخترای اینطوری ک با همه هستن

دلبری خدارو ببین ؛داره میگه: تاخُدات منم، از حرف مردم ناراحت و اندوهگین نباش!♡                                                                                                                                                                          من و تو با همه فرق داریم! من تورو جوری دوست ندارم که بقیه همو دوست دارن من دلم میخواد دنیارو قشنگ کنم!من دلم میخواد تورو عاشق زندگی کنم! یه جوری که از بودنت،از حضورت از اینکه هستی لذت ببری! صبح ک چشماتو باز میکنی با خودت بگی من همونیم که یه نفر حاضرع جونشو برام بدع،برای خوشحالیم ، برای خوشبختیم،برای هرچی که من از زندگی میخوام! غصه اگه داری بگی هی بلند شو بیا دوتایی باهم غصه بخوریم!آدم تنها تنها از پسِ این همه درد برنمیاد! آدم تنهایی بیشتر دردش میاد..‌!من تورو اینجوری دوست دارم که چشمات برق بزنه،از ذوق،از فرط دوست داشتن و از دوست داشته شدن...اره من تورو جوره دیگه ای دوست دارم. . .😍😍💫
من دوران عقد کنکور دادم2سال تو عقد دو سالم تو خونه خودم درس خوندم دانشگاه تموم کردم و تازه میخواستم ...

شوهر من نزاشت گفت هی بچه میخام بچه میخام  اینقدددددددد تکرار میکنه علا رغم میلت مجبوری بگی باشه 

میدونم نام کاربریم درستش گرگ بالان دیده هست لطفا اینقد ریپلای نکنین وقتی اسمو مینوشتم هر کاری کردم یادم نیومد فک کردم باران باید بنویسم 

الان خیلی از دخترای بدون نامزدم بکارت ندارن به همین خاطر اینطپری فکر میکنن

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

از قدیم جا افتاده

من ی دهه هشتادیم.خوده 80البته و دیپلم گرفتم.و این یچیز طبیعیه ب چشم خانمای اینجا کوچیک بیام همینطور ک کسی ک 12سالشه ب چشم من کوچیکه ولی این دلیل نمیشه بهش حرف بگم. بیاید تفاوت بین نسل هارو قبول کنیم.همینطور ک ممکنه ی دهه هشتادی بی ادب باشه ممکن ام هست ی دهه ۴0یا دهه60باشه.و درک ربطی ب دهه نداره.شاید فرهنگ ی شهر جوریه ک دخترارو زود شوهر میدن و ی دهه هشتادی. شوهر میکنه و میتونه زندگیشم اداره کنه.و چ دخترایی ک تو سن بالاتر نمیتونن.قرار نیست همه مثل هم باشن.مرسی ک شما تو چیزایی ک ما رومون نمیش ب مادرمون بگیم راهنماییمون میکنید و میتونیم از تاپیکای طنزم استفاده کنیم بجز تاپیکای بارداری....ک البتع بعضیام برای تجربه خوبه.ولی همه ی تاپیکام درمورد بارداری نیست و میتونه برای مام سرگرمی ای باشه.متشکرم
نکه دختراعه حالا خیلی پاکن اونی ک عقد بوده با شوهرش خابیده دختراعه حالا چی بلانسبت  منم خودم ...

منم میدونم دوره بدی شده .الان ببخشین ها زن متاهل میشناسم رفته داده .ولی میگم .کلان بعضی ها عقیده بدی دارن من خودم تو عقد جداشدم دختر هم نبودم خدارو شکر دوباره ازدواج کردم تاحالا ن خودش ن خانوادش حرفی نزدن اصلا.ولی مامان خودم همین عقیده رو داره برای داداشم دختره نامزد بود بهم زده بود نرفت بگیره هرچی ماهم گفتیم میگف ن .خیلی هم دختره خوبی بود 🙄مطمعنن قدر زندگیو کسایی ک یک بار جداشدن بهتر میدونن .

زاده بهار .😎عاشق زندگی .
2706