2733
2739
عنوان

دیگه از دست خودمم خسته شدم

217 بازدید | 14 پست

واقعا دیگه از دست خودم خسته شدم از اینکه سیاست ندارم جلو نامزدم الان چند ماهی میشه که عقدیم دیگه خسته شدم باعث میشم مامانم هم ناراحت بشه خسته شدم همش دعوا بعضی وقتا میگم جدا بشم ولی سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حداقل به مامانت نگو

مشکلم همین جاس اونقدری انگار بزرگ نشدم که به مامانم چیزی نگم دلم میخواد کمی درونگرا تر باشم ولی هیچ دوست صمیمی یا هیچ کس دیگه ای رو ندارم بتونم باهاش حرف بزنم الانم تازه با این سایت آشنا شدم سعی میکنم بیام اینجا ولی بازم نمیشه مثلا با نامزدم حرفم شده الانم قهریم به مامانم میگم من اصلا میخوام جدا بشم اونم ناراحت میشه میگه فقط غصه هات واسه منه 

2738
مشکلم همین جاس اونقدری انگار بزرگ نشدم که به مامانم چیزی نگم دلم میخواد کمی درونگرا تر باشم ولی هیچ ...

نگو قربونت برم همه مشکل دارن من خودم با نامزدم  بحث کردم با دستش زد تو صورتم چشم یکم ورم کرد مامانم پرسید گفتم انقد بادوم زمینی خوردم اینجوری شدم جلوی خودش اونم شرمنده شد و کلی معذرت خواهی کرد .وقتی به خانواده میگی بعد آشتی می‌کنی ولی دید اونا عوض شده نسبت به شوهرت

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤
نگو قربونت برم همه مشکل دارن من خودم با نامزدم  بحث کردم با دستش زد تو صورتم چشم یکم ورم کرد ما ...

کار درستی کردی منم باید سعی کنم اینجوری باشم ولی سخته حالا ما در این حد دعوا نکردیم تا حالا ولی بعضی وقتا یه حرفایی میزنه که من ناراحت میشم 😞

کار درستی کردی منم باید سعی کنم اینجوری باشم ولی سخته حالا ما در این حد دعوا نکردیم تا حالا ولی بعضی ...

منم اولین بار بود ولی اگه با نامزذت نمیدونی چیکار کنی به مامانت نگو گناه داره طفلی

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤
دوستم با همسرش اختلاف نظر داشتن به خانواده ش گفت مشکلشون حل شده و زندگیش خیلی خوبه اما متاسفانه خانو ...

منم باید روی خودم کار کنم بتونم خودم مشکلاتمو حل کنم میدونین خیلی ساده ام خیلی اصلا بلد نیستم بعضی وقتا کارای بچه گانه میکنم 😑

2706