2737
2739
عنوان

تشیف بیارید ببینم الان رو مود حس ششم هستم یانه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 637 بازدید | 147 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر خوشت میاد ملت رو مچل خودت کنی

خوشت میاد امیدواران کنی

خوشت میاد رو هوا یه چیزی بگی و نشه دلسردشون کنی؟خدایی لذت داره این کار؟

میدانی جذابیت کار خدا به چیست؟اینکه بخواهند نامت را خراب کنند و بعد نامت ترند اول جستجوی گوگل شود🌹کاش می گذاشتند گمنام بمانی.سر زبان ها افتادنت برایشان بد تمام می شود ای دلیل خلقت عالم 😍روحی لک فدا یا رسول الله❤یک روز ...شاید جمعه...حوالی عصر یا حتی صبح...نمیدانم....بیا سر زمانش حرفی نزنیم که دل خون است و جان خسته...اما میدانم...یک روز از کنار دیوار کعبه مردی خواهد آمد با ندای انا المهدی...آن روز تمام قناری ها آواز خوشی سر می دهند.و زمین...این زمین یخ زده ...بوی بهار می گیرد...و آن روز تمام عالم حسینیه می شود...وقتی پسر فاطمه به بغضی ۱۴۰۰ ساله می گوید..همانا جدم حسین را تشنه لب شهید کردند😔و بقیع ....آه بقیع...اللهم عجل لولیک الفرج
2731
2738
من چمه؟🙂

گلم شما حدودا ۲۴ سالته

مادرت یک زن آرام ووخوش اخلاق 

دوتا عمه داری و رنگ روشن شلوارت مثل سبز کمرنگ؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍

میشه بگی حس شخص مورد نظرم بهم چیه چه ذهنیتی ازم داره و دیگ ازش خبری میشه؟

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
بفرما 

شما حدودا ۲۱ سالته 

سمت غرب ایرانی خونت ویلایی نزدیک مادرتی 

همسرت ۲۵ قد بلند گندمی و کمی صورت کشیده؟؟؟؟

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
کی میریم سرخونه زندگیمون چه ماهی؟

شما تقریبا ۲۳ سالته متولد بهاری اواخر ماه به دنیا اومدی ۲۷ 

شما رنگ آبی دوست داری

کم صبری یکسال کمتر عقد کردی شاید ۵ ماه یا ۵ و نیم ماه

قدت حدودا ۱۶۲ 

2706