2737
2734

هرکی بلده بر ازدواج منم دعا کنه الهی یک در دنیا صد در اخرت نصیبتون بشه

🖤صاحب اصلی این اکانت فوت شده است🖤اکانت خواهرم بوده با خط هممون اینجا کاربری درست کرده بود.خط دیگه ای نیست که من کاربری برای خودم درست کنم . الانم فوت شده منم گاهی وقتایی که مجبور باشم و سوال داشته باشم با این اکانت میام چون اینو با خط من درست کرده لطفا دیگه سوال نکنید ، ممنونم🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دعای 7 صحیفه سجادیه با معنی بعد نمازت بخون 

نماز امام زمان ک 100 ایاک نعبد داره

میشه ی صلوات برای مادر مرحومم بفرستی🌷 اگ تونستی برای مادرم سوره یس بخون منم برات سوره الرحمن میخونم🌻❤️خبرم بده 
2728
2740
والله ما مجردیم جز زجر و بدبختی چیزی نیست

بگردید واس خودتون من یانقد گشتم شدم ۲۲ سال شوهر کردم الان ی دختر دارم داتجشوام دومیو هم حاملم میخام سقط کنم😏😏😏

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤

دوران دبیرستان یه معلم داشتیم خیلی باهامون خوب بود گفت بچه ها شب وضو بگیرید سوره ی مجادله رو بخونید بخوابید شوهر آیندتون رو تو خواب می‌بینید خدا شاهده من شوهرمو تو اون خواب دیدم با یه دایی داره، همون داییش هم شب خواستگاریم ن اومده بود، همش چهرش یادم بود تا دیدمش فهمیدم اون خواب چقد راست بود

چهارمین کاربری😐
کجا رو بگردیم؟  تو یه خانواده گیر افتادم که بابام نگهبان در جهنمه

ای بابا خب درس بخون برو خوابگاه ازاد میشی وای ما خوابگاه بودیم بیشتر شبا دورهمی بودیم پلااااس

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤