2737
2739
عنوان

بچه ها من دیگه دارم رسما خُل میشم😭

548 بازدید | 51 پست

از زمستون پارسال به خاطر آنفولانزای H1N1 کوفتی همش تو خونه بودم چون باردار بودم

و بعدش هم به خاطر کرونای لعنتی

و چقدر استرس کشیدم

الان هم به خاطر کوچولوم نه هیچ جا میرم نه میزارم کسی بیاد

به خدا دیگه کم اوردم

هر روزم داره وضع بدتر میشه

چقدر بشینم تو خونه آخه

دارم دیوانه میشم

خدا باعث و بانیشو لعنت کنه که این ویروسو ساخت

و خدا نگذره از کسایی که رعایت نمیکنن

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل توام بیست روزه زایمان کردم دارم دق میکنم پسرمم یکسره تی وی میبینه دیگه خسته شدم ازین زندگی شوهرمم همش سر کاره

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2728

ای کاش بچه دار نمیشدم

چمیدونستم قراره هر چی مریضیه ویروسیه طغیان کنه😭

هر روز به خدا شکایت میکنم که چرا یه معجزه ای نمیکنه

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2738
خونه مادرا نمی ری 

نه خدا شاهده

از چهل روزگی بچم تا به حال نرفتم

خونه مادرشوهرم که حتی عیدم نرفتم

درک میکنم عزیزم ، من خودم وقتی بچم به دنیا اومد تقریبا یه سال جایی نمیرفتم و خونه بودم، افسرده شده بودم😥

ان شاالله زود تموم میشه این بیماری کثافت😭

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃

پسرمم سرماخورده ابریزش بینی داره اینم ازین ور اذیتم میکنه 

الانم دلم درد میکنه شیرم میدم فک کنم دل بچمم درد بگیره لوبیا سبز تو غذام ریختم

اگه دخترم عاشق شد تمام دنیا رو بهم میریزم تا دخترم را به عشقش برسانم حتی اگر انتخابش اشتباه باشه بهتراز ان است که یه عمر حسرت گرفتن دست عشقش پیرش کند 👈👈👈👈👈یا اینه دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

توی باغ و جنگل و رودخونه و روستا رفتن که عیبی نداره.

با ماشین که میتونین تو شهر دور بزنین.خارج شهر برین

بعضیا دیگه خیلی حساسن

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

دوست من شاغل 

هر روز بيرونه

ميگه كاش مثل شماها خونه بودم

البته خودمم خونه بودنو دوست دارم

شوهرم هى ميگه بريم بيرون يه دور بزنيم ميگم نه بابا خونه به اين خوبى 🤣

✨ Fear the one who does not fear God✨
برید جای خلوت غروبا قدم بزنید و دوری زده باشید چرا نمیرید؟

این کارو کردم فایده نداره

2706