2733
2734
عنوان

ی چیز عجیبیب تروخدا بیاین

591 بازدید | 18 پست

بچه ها شوهرم دادخواست عدم سازش داده امروز دادگاه باید میرفتم ک نرفتم حالا ی پیامک اومده که خانم .... ب شماره پرونده.... رای شما در دادگاه صادر گردید!!!!!!رای چییییی؟؟؟؟؟؟؟؟طلاقه یعنی؟؟

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب میرفتی دختر

اینجوری هر رایی صادر شده باشه به ضررته

دارم به اروس ها و فرشته ها فکر میکنم، به راز ماندگاری رنگدانه های ماندنی، به غزل آینده نگرانه، به پناهگاه هنر. و این تنها نامیرایی ست که من و تو در آن شریکیم، لولیتا.
2738
قاضی رای صادر کرده به احتمال زیاد به ضرر توهم هست رای قاضی  یا باید وکیل میگرفتی یا خودت باید ...

خب من  8ماهو نیممه!!!!چطور میرفتم!!!

بعد توی 1جلسه چطور رای صادر شد!!!!

خنده بر لب میزنم تا کس نداند حال من/ورنه این دنیا که ما دیدیم هیچ خندیدن نداشت💔💔💔
من 8ماهو نیممه چطور با این وضعم میرفتم

چه ربطی داره شما همون اول که کارهای دادگاهتون شروع شد باید با قاضی میگفتین من باردار هستم و صبر کنید تا من زایمان کنم دادگاه هم مینداختدبعد زایمانت دادگاه رو 

2706