2737
2734

اول از همه یه جوری باهاش رفیق میشم که خودش بهم بگه نه اینکه یه روزی بفهمم 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مذهبیم دوس پسرم نداشتم

خیلی حالم بد میشه بفهمم داره.آخه به پسرا اعتمادی نیست

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2728
یعنی اگه پسر داشتینو دوست دختر داشت اهمیت نداره؟ 😕

چرا مخصوصا دخترهای امروزی من و شوهرم سنتی بودیم و اگه خدا بخاد و پسرم عاقل باشه اجازه دوستی با هیچ دختری بهش نمیدم اونم با بعضی دخترهای امروزی آدم میترسه.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
اتفاقا اشتباهه زندگی بدون عشق معنا نداره عزیزم

بهش یاد میدم اگه عاشق شد همش ب حسش اکتفا نکنه 😌

بقیع خصوصیات اون فرد رو مسئله اصلی قرار بده 

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
یعنی اگه پسر داشتینو دوست دختر داشت اهمیت نداره؟ 😕

خب معلومه ک پسرداشتن ترس نداره نهایتش خودت یجوری تربیت میکنی ک ب دوست دخترش اسیب نزنه

ولی دختروهرچقدم خوب تربیت کنی بازم درمعرض خطره خدایی نکرده یکی دست درازی کنه اونوقت....

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
دقیقا منم همینجوریم با دخترم👌

چقدرم عالی همینطور درسته که بد و خوبشو بهم بگه منم به مهربونی یا منعش میکنم یا تشویقش

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2740
دلیل که زیاده البته، یکیش اینه. شما چرا دوست نداری؟. من کلا تو خودم نمیبینم. 

مهم ترینش اینه ک اصلا با بچه ها نمیتونم کناربیام الان وقتی ک بچه های خواهرم میان خونمون خیلی بخاطرشون حرص میخورم 

روحیه م جوری نیست ک بتونم خودم رو وقف بچه کنم و از خیلی مسایل بخاطر بچه بگذرم.بااین شرایط جامعه بنظرم خیلی خودخواهیه ک بخوام ی نفر دیگه رو به این دنیا بیارم ک بخواد زجربکشه 

البته من الان مجردم ولی قطعا یکی ازشروط ازدواجم همینه ک بچه دارنشیم 

اولش ک انقد بهش محبت میکنم و از محبت سیرش میکنم ک پی کسی نره

دوما طوری بارش میارم ک تشورش از خودش خیلی بالا باشه

سوما باید طرف رو بررسی کنم هدف دخترمو بررسی کنم

اگر جفتشون عاقل بودن زیر نظر خودم رابطشون محتاطانه ادامه پیدا کنه و مراقب دخترم باشم

مرگ ها دو دسته اند :      مردی که " قدم " میزند....                                          زنی که " حرف " نمیزند....‌
خب معلومه ک پسرداشتن ترس نداره نهایتش خودت یجوری تربیت میکنی ک ب دوست دخترش اسیب نزنه ولی دختروهرچق ...

دقیقا...👌 ولی کاش به دخترامون نگیم چون تو دختری نمیتونی دوست پسر داشته باشی کاش اونقدر عاقل و فهمیده با شعور تربیتش کنیم که خیلی سخت اعتماد کنه و ازش سو استفاده نکنه

مهم ترینش اینه ک اصلا با بچه ها نمیتونم کناربیام الان وقتی ک بچه های خواهرم میان خونمون خیلی بخاطرشو ...

من الان به قدری عصبی شدم از بچه دار شدن حالم به هم میخوره  دلیل عصبانیتمم برادر زاده هامن  کلا حالم از هرچی بچس به هم میخوره 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡

قبل اینکه وارد فاز عشق و عاشقی بشه تربیتش میکنم که حواسش به دلش باشه واسه هر ننه قمری نلرزه

غرق محبتش میکنم که به هر عزیزمی وا نده

باباش براش هدیه میخره که با هدیه های دوزاری دیگران وا نده

با باباش و یا داداشش گردش های دو نفره خواهد داشت پیاده روی های دو نفره خواهند داشت بستنی خوردن های شبانه خواهند داشت که حسرت این کار ها رو نداشته باشه

به خاطر دختر بودن از کاری منع نمیشه مگر از حوزه دین خارج باشه

می‌تونه تنهایی مسافرت بره می‌تونه می‌تونه هر کاری که تشخیص میده درسته رو انجام بده تا زمانی که اعتمادم ازش صلب نشده

بهش میگم راحت دل نبنده 

بهش میگم تا کسی بهش امنیتِ بودن ، نداده وا نده

بهش میگم امنیتِ بودن باعث پایداری عشق میشه وگرنه اون چیزی که اسمش رو گذاشته عشق فقط در حد احساس کوتاه مدت باقی میمونه 

بهش میگم تا کسی خودشو بهش ثابت نکرده دل نبنده

براش این رو باور پذیر میکنم که خانواده حریم امنش هستن و میتونه در مورد اتفاق ها و پیشنهاد هایی که بهش میزنن صحبت کنه و به کمک خانواده آنالیز کنه

دخترم باید بدونه کسی که میخواد دلشو بلرزونه باید از فییلتر خانواده رد شده باشه 

خانواده ش هم بایدد از فییلتر رد شده باشه 

بهش میفهمونم کسی که عاشق میشه دیگه بدی ها رو نمی‌بینه بهش میفهمونم قبل دل دادن باید شناخت به دست بیاره

ولی اگر عاشق شد 

اگر واقعا عاشق شد مخالفت نمی‌کنم راه رو نشون میدم ولی مخالفت نمیکنم

عشق درد بی درمونه بهش نرسی نمیشه قبلش میشه جلوشو گرفت و عاشق نشد ولی بعدش نه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
من الان به قدری عصبی شدم از بچه دار شدن حالم به هم میخوره  دلیل عصبانیتمم برادر زاده هامن  ...

آره دقیقا منم همینطور 

بچه های خواهرم بی نهایت شر و شیطون هستن.البته بستگی به تربیت خانواده هاداره ولی درکل بچه فقط وقتی نوزاده واسم شیرینه 

2706