2737
2734
عنوان

بچه ها من خیلی سردم یا دوستم خیلی گرمه🤢

| مشاهده متن کامل بحث + 3844 بازدید | 134 پست

لذت حلال هیچ مدلش اشکال نداره ولی فیلم و عکس با گوشی خطرناکه فکر کن یکی گوشیشو هک کنه یا بدزده بدبخت میشه ک

بعدم اینا مسائل خصوصیه بین زن و شوهر باید مثه راز باشه دلیلی نداره کسی ازش خبر داشته باشه ک

گورستان ها پر از افرادی است که روزی گمان میکردند چرخ دنیا بدون آن ها نمیچرخد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 چی بوده ماجراش

هیچی دهوتمون کرد من پاک پیچ خورده بود نمی‌تونستم برم گفتیم نمیام به من بهش گفتم شوهرم خیلی معذرت خواهی کرد گفت ببخشین بعد اونم گفت به شوهرم بگو گوه نخور😐

مثلا سوال بیاد: واحد ارامش؟!❤️ بگی حضورش در ثانیه 🤤🤤
2731

من از حموم گاهی میام لباسامو فراموش میکنم میرم اتاق خداب لباسامو بپوشم شوهرم همینطور نگام میکنه دستمو میزارم اونجام میگم یک دقبقه نگام نکن لباس بپوشم ولی خودش وقتی دخترم خوابه همش لخته

من از حموم گاهی میام لباسامو فراموش میکنم میرم اتاق خداب لباسامو بپوشم شوهرم همینطور نگام میکنه دستم ...

خوشبحالت ممکن خجالت میکشم

2738
لباسای سک سی برای مرد جذابتره لخت جذابیت نداره شوهرم میگه خیلی دوست دارم لباساتو در میارم تازه ...

می‌دونی من شکم و پهلو دارم یکم واسه همون اعتماد به نفس ندارم

خجالت نداره ک...شوهرم بخاطر شغلش خوزستانه من اصفهان ماهی یکبار یا بیشتر شاید 3روز بتونه بیاد پیشم

باید یجوری....

🍒دخترِ گیلاسم🍒هک تل،وات،اینستا،گالری و... ،شماره مجازی وات و تل،فالور فیک و واقعی،شناسایی شماره شخصی ک مزاحمتون شده و نابودی گوشی دشمناتون انجام میشع...اموزش هم داریم😐اینکهrellدارید اماsingleعمل میکنید حس میکنم مشکل settingاز خانوادگیتونه👌🏻😇من خیلی جاها جواب دندون شکن دارم🤘اما ممکنه ب جای دندون دل بشکنه💔برای همین سکوت میکنم😊                                                 سه راه بیشتر نداری...یا بامن باشی ، یا با تو باشم ، یا توافق کنیم باهم باشیم                                                                                            ❤مرسی ک برام صلوات میفرستید❤  
خجالت نداره ک...شوهرم بخاطر شغلش خوزستانه من اصفهان ماهی یکبار یا بیشتر شاید 3روز بتونه بیاد پیشم ب ...

خوشبحالت ممکن روم نمیشه 

2706