2737
2734
عنوان

اه اه اه خوداکیا چقدر بدمزه وچرت مزه شدن اوق 😷😷😷

| مشاهده متن کامل بحث + 568 بازدید | 44 پست
خب همونه دیگه داشتی مارو هم از زندگی ناامید میکردی😉

من حامله نیستم بخدا.😅😅 ولی چند ماهه دیگه از بیرون خوراکی نمیخرم‌ خیلی بدمزه و بی کیفیتن. 

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
خب همونه دیگه داشتی مارو هم از زندگی ناامید میکردی😉

اخه از قبل اونم یه چهار پنج ماهی بود این حس و داشتم

الان بیشتر

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چاقم کردی😢

💞یه نصیحت برای شما خواهرای عزیزم : روزتونو با زیارت آل یاسین شروع کنید✨ ...زیارت آل یاسین هدیه کن به امام زمانت✨ شب میخوای بخوابی صوتشو بزار گوش کن قبل خواب🌱...صبحتُ شبتُ به یاد حضرت باش ...مهمترین گام که به امام زمانت✨ نزدیکتر بشی اینکه غفلت رو از ایمانت دور کنی و اولین نزدیکی سلام به یاره 🤍✨....💑مآدر سیدو سادات های آینده👨‍👩‍👧‍👦 ...دلم میخواد الان توی سرما کنار دریا باشم و آش دوغ محلی داغ بخورم 🌊..اما الان کِز کردم کنار بخاری زیر پتو دارم نارنگی میخورم😒😐😂..از پشت دیوار ترس هایم با من بخند..تنهایی در کابوسم میرقصد...تاریکی در شبهایم میخندد..از پشت شب های خاموشم با من بگو..گریه کن🌀..به عرضتون میروسنم که بنده یه کیجا شِمالیمه⛰️ (پروفایل خودم نیستم عزیزان)
اون خوشمزه هام پالم دار و شیرخشکی اند،دلتون بسوزه ما همه خوراکیامونو اورگانیک از روستا مامان جونم می ...

پفکم میدرستن؟

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 
2738

کرانچی و چیپس ازتندی وسرکشون بی نهایت کم شده 

شیرکاکائوواقعا بدمزه شده البته بستگی ب مارکم داره من چون یه مارک بدخوردم‌کلا دل زدشدم 

پفک نمکیم مزه هیچییی نمیده

پفیلاروبگواصن‌سرکه نمیزنن بهش لامصبا

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
آره والا دیروز یه پفک خوردم شیرین بود پفکه کرانچی😞 من عاشقش بودم ولی بدمزه شده اصلا مزه قدیمو نمیده ...

😢😢😢😢

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

من روزی دوتاچیپسوماست موسیر وپفک میخورم 

واقعا قیمتاسرب فلک کشیده یادمه بچه بودم همین چیپس ۷۰۰بود حالاکردنش ۵تومن 🥴

چ کسی میخاهد،من و ط مانشویم؟ خانه اش ویران باد👊
آیا میدونستید مزه چیزا فرق نمیکنه فقط ما سنمون بالا میره و ذائقه مون فرق میکنه و شاید ضعیف میشه؟؟؟؟ ...

بخدا فرق کرده. من عاشق کیم بودم‌‌. خیلی خوشمزه بودن قبلا. ولی الان نزدیک یک ساله هر چی کیم میخرم مزه برفک یخچال میده‌. به شدت بی کیفیت. چیپس پیاز جعفری عشقم بود ولی الان انقدر بوی گند میده اصلا نمیشه خورد. کیک و تی تاب همه بدمزه.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
2706