2737
2734

من تو خانواده ای بزرگ شدم با تعداد بچه های بالا ولی با دل خوش کلی خاطرات کودکی و بازی الان ههمون ب جاهای خوب زندگی رسیدیم خیلی پولدار نیستیم ولی زنده ایم هنوز

خدارو شکر

خانمی ک بهم توهین کردی و بهم گفتی حیوون و بیشعور    و دستگاه تولید مثل   اینو بدون   با این حرف یعنی ب مادرخودتم توهین کردی

دخترمو شوهرم چون اینده هردختری همینه و این نشونه این نیست ک دوسش ندارم

اشکمو در اوردید 

بهم گفتید دروغ گو

تهمت زدید 

@نی_نی_یار_3   کاربری قبلیمو که هرکاری کردم چندماهم گذشته برنگردوندی  و اونا که منو ازار داده بودن هنوز کاربریشون پا برجاست      الانم اشکالی نداره تعلیقم کنی ناراحت نمیشم   فقط اگه یکم وجدان داری ب کساییکه بهم فحش دادن یه تذکر کوچیک بده   البته اگه وجدان داری @نی_نی_یار_5    

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ناراحت نشو عزیزم تاپیک آخر منو ببین تحقیق دانشجو  گذاشتم یه عده معلوم چجوری هستن انگار باعث و ب ...

من چون کرم درونم فعاله آخریو زدم اومدم بیرون نمیدونستم تحقیقه:(

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 
چه قدر بی شعور

برو بخون تاپیک قبلشو

(نگاه به نامحرم تیری زهرآلود ازناحیه شیطان است) این رو به کاربری مسلمان نما گفتم وتوسط همپالکی هاش ونی نی یار تعلیق شدم علت تعلیق:توهین وفحاشی🙁 
2738
چه قدر بی شعور

گفتم میخام بجه دوم بیارم هرجی بتونم تو زندگی کمکش میکنم خودسم باید تلاش کنه واسه آیندش    

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
«دخترمو شوهرم چون اینده هردختری همینه و این نشونه این نیست ک دوسش ندارم» چرا بعضیا نمیتونن درست بنو ...

نکنه اینم قبول نداربد؟ دختراتون تا ابد مجرد میمونن؟

نباید مطرح میکردی کاری که میخواستیو انجام میدادی کسی هم نمی فهمید که سرزنشت کنن

اینهمه مسایل مطرح میشه اینجا  منم مسئله خودمو گفتم

من چون کرم درونم فعاله آخریو زدم اومدم بیرون نمیدونستم تحقیقه:(

نبابا تحقیقه . اونیکه درامد ۳۰ تومتی داره خودش با خرجاش ططحشو میدونه نظر بقیه رو میخواد چکار. اخه نه که همیشه هر چی بگی یه سری میگن نبابا نمیارره بیخوده خیلی کمه گفتم اون گرینه ر و هم بزارم . حالا نظرتو بگو لااقل بزارم تو حساب

متاسفانه شعور بعضی کاربرا داره میره زیر خط فقر وبدترازاون که کاربریاشون‌میمونه همینطور

دختر قجری ب چند نفر توهین کرد انگار باهمه مشکل داره

2706