2733
2734
عنوان

بچه ها شما با لوبیا چشم بلبی چی میپزین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 49 پست
چجوری پختی دستورشو بذار

خیلی راحته برای دو پیمانه پلوپز برنج یک پیمانه سرخالی لوبیا رو یه مقدار خیس میکنم و بعد میپزم بعدم میریزم تو آبکش بعد برنج رو میریزم تو پلوپز و لوبیا رو هم بهش اضافه میکنم میزارم دم بکشه به همین راحتی یا اگه دوست داشته باشی میتونی موقع آبکش کردن برنج بریزی تو آب برنج بعد آبکش کنی و دم بزاری فرقی نداره دیگه بسته به سلیقه خودت بعضیا شوید میریزن ولی من دوست ندارم نمیریزم میشه زعفران آب شده هم رو برنج بدی بعدم با گوشت چرخی سرخ شده و پیازداغ و کشمش تزیینش میکنی😋

این نیز بگذرد...                                   
فداااات شم خشک نمیشه غذا؟

نه نمیشه مثل باقالی پلو هست بجای باقالی لوبیا هست اما لوبیاچشم بلبلی خوشمزه تر از قرمز و چیتی هست. این لوبیا پلو که گفتم شیرازی هست بزنی نت میاد لوبیاپلو بالوبیا چشم بلبلی

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب ممنونم زودتر یادم بده❤

ببینم قشنگ دو تا پیاز خوبو بردار رنده کن سرخ کن بهش زردچوبه و ادویه رب بزن گوشت خورشتیم تفت بده بعد این لوبیا چشم بلبلی بریز توش بذار بپزه همین ،،،،بعد یکم لوبیا چشم بلبلی جدا بذار بپزه بعد داخلش برنج بریز بذار بپزه باهم بخورین عالیه من واسه هرکئ پختم عاشقش شد 

2731

برا آش

رشته پلو

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
2738

شوهرم عاشق لوبیاچشم بلبلی با قرمه سبزیه عالی میشه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706