2737
2734
عنوان

دلم گرفته بیاید درد و دل کنم

710 بازدید | 51 پست

شوهرم کرونا گرفته خونمون قرنطینه شده و من اومدم خونه مامانم پسرم ۱.۵سالشه نمیتونم خونمون برم از پسرم میترسم یعنی شوهرمم اجازه نمیده برم..مامانم اخلاقش بده خسیسه دیشب نه شام گذاشته و امروز ناهارم نزاشته خودم و پسرم گرسنه ایم.دلم میخواد برم خونمون ولی نمیشه..خونه خواهرشوهرمم تزدیکه دلم میخواد اونجا برم ولی معذب میشم پیش شوهرش...اخلاق مامانم خیلی تند و بده..تو برزخ افتادم چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم🥺🥺🥺

برین خونتون همسرتو ت اتاق قرنطینه کن خودت و پسرتم اتاق نرین

بهتر از اینکه اینجوری عذاب بکشین

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
2738

خواهر یا برادر چی؟ برو اونجا

یا اینکه مادرشوهر اگر مادرشوهر خوبی داری

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢

عزیزم به شوهرت بگو یه مقدار پول بزنه برات، برو خرید خوراکی

وقتی هم اومدی خونه به مادرت با شوخی بگو وای این بچه کشت انقد گفت اینو میخوام اونو میخوام 😉😁

البته جلوی بچت اگه زبون داره، نگو

بعدم بشینین دوتایی انگار که داری خوراکیا رو برای بچع باز میکنی، بخورین راحت

بعدشم 2 هفتس، فدای سر خودت و شوهرت، صبوری کن

2706