2737
2739
عنوان

خانومای که بچه دارن بیان تورو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 27 پست

خب درد داشته باشه بالاخره زاییدن که بدون درد نمیشه یکم خودتو آماده کن قوی باش ترس نداره😐

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا ترس نداره، اتفاقا هیجان انگیزه، فقط بعد عمل و رفتن بیحشی درد وحشتناکی داره، 1 شبانه روز اول خیلی درد داره، بعد کمتر میشه از روز 4 به بعد خیلی خیلی کمه، فقط جای بریدگی تو شکم تیزر میکشه و فقط باید مراقب باشی عطسه و سرفه نکنی، طبیعی اسمش طبیعیه والا کلی امپول فشار میزنن همه جا تیغ هم میزنن مادر بیچاره یه لا یه رو میشه، بخیه هم داره، من خودم سزارین اختیاری انتخاب کردم ر

مامانِ لیانا
2731

از درد و عمل و دکتر و زایمان  میترسی ولی از سقط نمیترسی؟ 😕

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
عزیزم بدون درد هم میشه هم من هم خواهرم طبیعی بدون درد زایمان کردیم خیلی خوب بود

خب یعنی اینکه بلاخره ی آمپول هم درد داره که میزنیم یکمم آستانه طاقت رو ببریم بالا بد نیست به هر حال 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
شما زایمان طبیعی کردی ؟ این چرت ترین حرفی که شنیدم، اصلا درد زایمان با هیچی قابل مقایسه نیست

دعوا ک نداریم!! باعشه چرته ولی عقل سلیم میگه کسی ک اینقد ترس داره حرفی نزنیم ک چندبرابز بشه ترس ش

من نه سقط داشتم نه زایمان طبیعی فقط اطرافیانم رو دیدم و اینجا خوندم اسیب روحی و جسمی بعد از سقط ب مراتب بیشتره از زایمان..نکفتم زایمان درد نداره ک جبهه گرفتی کع!!!

واااا کسایی هستن 15سالگی طبیعی میزان این حرفو نمیزنن اونوقت شما ماشالا 2برابرشون سن داری

98/3/13مادرم رو از دست دادم😭😭😭😭99/5/7 کرونای لعنتی بابامو ازم گرفت 😭😭😭 حالا یه صلوات برا شادی روح پدرمادرم مهمونم میکنی😔😔😔

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنین

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e