2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش حداقل جمله اولتو نمینوشتی 😏

تو پست بعدیم توضیح دادم برا این گفتم طلا دارم چون مطمعن بودم یه سریا فورا میگن چون خودت نداری حتما حسودیت میشه،جو نی نی سایت رو آشنایی دارم!مثه همین حالا که شما و اون دوتایی که لایکت کردن حتی صبر نکردید پست بعدی منو بخونید! گفتم طلا دارم ولی ماشین و خیلی چیزای دیگه ندارم،هرکس تو زندگی یه چیز داره یه چیز نداره،الان من عکس میزاشتم کاربرا میگفتن ببین خونه و ماشینش دیگه چطوره درصورتیکه یه پرایدم ندارم

2731
من خودم از طلا خیلی بدم میاد عالاقه ای ب خرید ندارم یه ساعت خریدم ۶ میلیون اونو فقط میبندم ولی مام ...

من۳تا ساعت دارم هرکدوم حدودا۲میلیون منم طلا نمیندازم فقط ساعت و حلقه

میشه عکس ساعتتو ببینم؟

2740

منم از پنت خورشیدی دارم 🥰🤩🤩

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
واسه این گفتم چون میدونستم فورا یه عده میان میگن چون نداره حسودیش میشه،من طلا دارم ولی خیلی چیزای دی ...

اینجا تاپیک عکس طلا هست . اونی که دوست نداره عکس طلا ببینه میتونه نیاد تاپیک

2706