2733
2739
عنوان

درس خوندن برای کنکور تو شرایط سخت

331 بازدید | 10 پست

بچه ها امکان داره ی نفر خودش تنهای تنها برای اولین باررر فقط مثلا با کمک کتاب کاج اینا رشته انسانی رو از اول تا سومش رو کتاباش رو تو خونه بخونه ؟ 

من میتونم بدون معلم فقط با کمک کتاب نمیدونم گاج کلاغ سفید اینا بخونم ؟ درسایی مث ریاضی زبان نمیدونم فعلسفه منطق اینا سخت نیستن ؟ 

و خدایی ک بشدت کافیست ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام🌸🍃من خودم کنکور تجربی بودم،و فقط کتاب های منتشران و گاج و خیلی سبز برای دروس گرفته بودم و کتاب تست داشتم و خودم توی خونه به تنهایی مطالعه کردم و تلاش کردم.🌻🍃🌻🍃🌻🍃

خدا کریمه؛با توکل به خدا و ایمان به خودت که میتوانی و تلاش حتما حتما میتونی موفق بشی🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸🍃🌸

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
2728
سلام🌸🍃من خودم کنکور تجربی بودم،و فقط کتاب های منتشران و گاج و خیلی سبز برای دروس گرفته بودم و کتاب ...

ممنون عزیزم انشالا اخه من دنبال فیلم اموزشی درسا بود ندیدم نمیدونم‌کجا هست اصلا ک بگیرم 😭

والا زمانه ما انقدر کلاس کنکور رواج نداشت.منم خودم خونه خوندم.البته ریاضی رو نزدم.چون واقعا پایه ام ...

گیج نمیشدی تو مسعله ای سوالی و کتاب درسا کلا گیج نمیشدی توش 

میشه من تجربی رو توخونه خوندم کنکورم هم انسانی دادم رتبم 4000 شد 

تو مسعله یا قسمتایی از کتاب گیج نمشیدی ؟ چیکار میکردی چطور میفهمبدیش 

2738
وای منم امسال مجبورم یازدهم و دوازدهم رو تو خونه بخونم  و اصلا نمیدونم چجوری باید اینکاررو بکن ...

تجربی ک سخت تره خدا کمکمون کنه 

والا من کتابای درسی رو دارم میترسم گیج بشم نمیدونم از کجا شروع کنم 😂

تجربی ک سخت تره خدا کمکمون کنه  والا من کتابای درسی رو دارم میترسم گیج بشم نمیدونم از کجا شروع ...

من که تو فکرمه دبیر خصوصی بگیرم 

چاره ی دیگه ای نمونده برام 

برنامه ی الاء رو نصب کلیپ های خیلی عالی میزاره برا اموزش