2737
2739
عنوان

ژله کج درست کردم بیاین راهنماییم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 771 بازدید | 30 پست
بازم باید لیوانمو کج بزارم وقتی دومی رو ریختم یا صاف بزارم؟

دوباره کج بزاری حالت ضربدری میشه و روی ژله سطح صاف نداری ولی اگه صاف بزاری سطحش صاف میشه سلیقه ایه

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان درست کنم بزارم بیرون سرد بشه نمیبنده؟

نه هيچي نميشه فقط هم دماي محيط ميشه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
دلم ژله خواست. دارما ولی نمیتونم درست کنم استراحتم

تازه باردار شدی؟

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
2738
بستنی هم زدی یا ساده اس

نه ساده هستش اولین بارمه کج درست میکنم.. یه لیوانم ریخت تو یخچال🤣

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
نه ساده هستش اولین بارمه کج درست میکنم.. یه لیوانم ریخت تو یخچال🤣

من تو تولد دخترم ژله بستنی و ژله بلوبری دو لایه درست کردم چ بلاهایی ک سرم نیومد بعدش هم خوب نشد کلا وارد نیستم  تو ژله

من تو تولد دخترم ژله بستنی و ژله بلوبری دو لایه درست کردم چ بلاهایی ک سرم نیومد بعدش هم خوب نشد کلا ...

من امتحانی واسه خودمون درست کردم ببینم چی میشه بعدا تو مهمونیام استفاده کنم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
اره عزیزم شیش هفته 5 روزمه. 

به سلامتی باشه عزیزم.خدا واست حفظش کنه.لطفا واسه منم دعا کن 

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
به سلامتی باشه عزیزم.خدا واست حفظش کنه.لطفا واسه منم دعا کن 

شماهم برا من دعا کن عزيزم یکم لک دیدم امروز میرم سونو

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂