2726

ژله اول رو درست کردم ریختم تو گیلاس خوری گذاشتم حالت کج تو یخچال ۱ساعت پیش منتظرم ک کامل ببنده.. حالا ژله دوم رو ک میخوام بریزم روش باید داغ نباشه سرد باشه بریزم؟کی درستش کنم؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞

من یه بازار آنلاین به اسم "باسلام" پیدا کردم که پر از آدمای جورواجوره! فروشنده‌هاش هم آدمایی شبیه خودمونن که محصولات خونگی و محلی‌شون رو به کل ایران می‌فرستن.

همین حالا بزن روی لینک من و برای خرید اولت ۱۵/۰۰۰ تومن هدیه بگیر 👇

https://basalam.com/user/0gg02/invite/app

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اون که بست اینو بریز روش ،داغم نباشه خنک کن بریز 

نوش جونتون

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍

اون یکی که نیم بند شد در حدی که باهم قاطی نشن این یکی که خنک شده رو بریز 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
درست کن سرد شد بریز روش

الان درست کنم بزارم بیرون سرد بشه نمیبنده؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
بله باید خنک باشه و ژله ی الانت نیم بند باشه بریزی روش

بازم باید لیوانمو کج بزارم وقتی دومی رو ریختم یا صاف بزارم؟

اون که بست اینو بریز روش ،داغم نباشه خنک کن بریز  نوش جونتون

مرسی گل

2706